Žijící Buddha a zázrak uzdravení v podání Clemense Kubyho

Praha 18. dubna (PROTEXT)

Režisér a spisovatel Clemens Kuby si s hercem Jaroslavem Duškem náramně rozumějí

Režisér a spisovatel Clemens Kuby si s hercem Jaroslavem Duškem náramně rozumějí

Uznávaný expert na problematiku mentální léčby, Clemens Kuby, letos navštíví Prahu již počtvrté a procházku po Karlově mostě si prý opět nenechá ujít V roce 1992 se Clemens Kuby osobně setkal s tehdy šestiletým karmapou (na snímku vlevo) Na přednášce ve čtvrtek 20. dubna Clemens Kuby slavnostně pokřtí svoji knižní novinku Žijící Buddha Tématem samouzdravovací metody se Clemens Kuby podrobně zabývá v publikaci Mental Healing

Německý režisér a spisovatel Clemens Kuby se proslavil vskutku zázračným uzdravením. Navzdory prognózám, že po těžkém úraze páteře z invalidního vozíku už nevstane, po roce usilovného cvičení, a zejména zmobilizování vlastní mysli, opět normálně chodí. Ve dnech 20. až 23. dubna 2017 zavítá do Prahy a v rámci jeho programu se budou konat přednášky, besedy a semináře pro veřejnost.

"Úraz jsem považoval za největší katastrofu svého života. Dnes je mým největším pokladem," uvádí Clemens Kuby. Po spontánním vyléčení se snažil odhalit mimořádné, leč skryté schopnosti lidského těla a mysli, a tak jezdil s kamerou po celém světě za léčiteli, šamany a osvícenými lidmi, včetně dalajlamy. Ve čtvrtek 20. dubna v pražské Městské knihovně bude Clemens Kuby vyprávět o nejstarší doložené reinkarnační tibetské linii a dobrodružném hledání současného vtělení 17. karmapy. Součástí přednášky budou ukázky z dokumentárního filmu Žijící Buddha a slavnostní křest stejnojmenné knihy. Od pátku 21. dubna do neděle 23. dubna proběhnou v Klubu Lávka semináře na téma sebeléčebné metody, kterou Clemens Kuby nazval Mental Healing. Prakticky představí způsoby, jak dosáhnout životní proměny a osvobození od tělesných, psychických, pracovních, finančních i vztahových problémů. Všechny akce budou tlumočeny do češtiny a zúčastní se jich zajímaví hosté jako například herec Jaroslav Dušek a virtuos na didgeridoo Ondřej Smeykal, tvůrci ojedinělé opery L2: Brána života!, inspirované pohnutými osudy Clemense Kubyho.

Kontakt: Jiří Kuchař, nakladatelství EMINENT, tel.: 602 663 940, info@eminent.cz, www.clemenskuby.cz.

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-zdraví-styl-literatura-víra-EMINENT

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Politika, veřejná správa a soudy
Média, společnost a životní styl
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.