Mistrovství Evropy v karambolovém kulečníku

Praha 22. března (PROTEXT)

V termínu 7. až 9. dubna se Praze na Žižkově v budově Sokola uskuteční finále Mistrovství Evropy týmů v karambolovém kulečníku. Pořadatelem této akce jsou kluby BC Vítkov Prague a TJ Sokol Žižkov ve spolupráci s Českomoravským billiardovým svazem a záštitou Evropské billiardové federace (C.E.B.).

Záštitu nad akcí převzala starostka Městké části Praha 3 paní Ing. Vladislava Hujová.

Do Prahy se sjede celkem šest nejlepších evropských týmů. Týmy jsou tříčlenné a každý hráč týmu hraje jednu disciplínu. Buď kádr 47/2, kádr 71/2 nebo jednoband.

Domácí tým BC Vítkov je obhájce titulu z minulé sezony a nastoupí ve velmi silném složení. Domácího hráče Marka Fause doplní letošní bronzový medailista z mistrovství světa Belgičan Eddy Leppens a zejména aktuální světová jednička Holanďan Dick Jaspers.

Mimo silného domácího týmu se do Prahy sjede plejáda velkých jmen evropského karambolového kulečníku.

Turnaj začne v pátek 7. dubna v 15:30 slavnostním zahájením. V pátek jsou na programu dvě kola skupinové části turnaje. V sobotu se dohraje skupinová část čtyřmi koly. V neděli turnaj vyvrcholí semifinálovými a finálovým soubojem.

Vstup zdarma.

Více na http://www.bcvitkov.cz

Srdečně zvou pořadatelé

BC Vítkov Prague, TJ Sokol Žižkov a Českomoravský billiardový svaz

Kontakt:

Libor Bača

liborbaca@seznam.cz

Klíčová slova ČR-sport-zábava-BC VÍTKOV Prague

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Sport

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.