Advantage Smollan kupuje firmu Combera Group GmbH

Londýn 20. března (PROTEXT/BusinessWire)

Transakce zrychlí pokrytí společnosti Advantage Smollan, umožní jí pracovat se zákazníky v celé Evropě.

Společnost Advantage Smollan Limited, společné sdružení obchodních korporací firem Advantage Solutions (dále jen Advantage) a Global Smollan Holdings (dále jen Smollan), dnes oznámila, že pracuje na akvizici společnosti Combera Group GmbH. Společnost Combera je specialista na outsourcovaný prodej, prodejní politiku (merchandising), audity, aktivaci a zapojování s pobočkami v 13 evropských zemích a sítí partnerů, která pokrývá další země. Dokončení akvizice podléhá obvyklým podmínkám, včetně získání všech nezbytných souhlasů regulačních orgánů.

Společnost Advantage Smollan poskytne řešení pro outsourcovaný prodej, marketing a technologie výrobcům spotřebního zboží a maloobchodníkům v Evropě a po dokončení akvizice společnosti Combera bude mít pobočky v 15 evropských zemích, jako například ve Spojeném království, Německu, Rakousku, Polsku, Portugalsku a Rusku.

Před dvěma lety se společnost Advantage, která působí v Severní Americe, a Smollan, která působí na čtyřech kontinentech kromě Evropy, staly přední světovou firmou v oblasti řešení pro maloobchod, když oznámily globální partnerství. Díky němu rozšířily pokrytí a nejlepší postupy obou firem, aby mohly poskytovat perfektní globální služby pro hlubší a širší strategickou spolupráci s klienty. To zahrnovalo vytvoření firmy Advantage Smollan jako jednotného řešení pro Evropu. Po dokončení akvizice společnosti Combera, bude firma v rámci globálního partnerství pokrývat šest světadílů a více než 35 zemí.

„Připojení společnosti Combera do našeho portfolia dramaticky změní náš dosah a vliv a přinese nám nejširší přítomnost v celé Evropě v našem oboru,“ řekl Laurence Clube, provozní ředitel společnosti Advantage Smollan. „Společnost Combera rovněž obohatí širší skupinu Advantage Smollan o mnoho svých nejlepších postupů a otevře dveře pro další možnosti budoucího rozvoje. Tato transakce představuje velký krok vpřed v naší vizi poskytovat komplexní řešení v celé Evropě i globálním měřítku, díky větší spolupráci mezi firmami Advantage a Smollan.“

„Abychom mohli poskytovat našim klientům z řad podnikatelů v Evropě i globálním měřítku komplexní řešení pro maloobchodní prodej, technologie a reporty, musíme být na půdě Evropy absolutně nejlepší, pokud jde o prvenství v určité oblasti, talenty a zdroje. Můžeme tak obohatit naši nabídku prostřednictvím širšího pokrytí a schopností, zatímco se budeme stále zaměřovat na naše původní regiony,“ řekla Tanya Domierová, generální ředitelka společnosti Advantage. „Z toho vycházíme při našich dosavadních akvizicích a jmenováních vedoucích pracovníků, od jmenování zkušeného odborníka Hanse Savonijeho ze společnosti Royal Unibrew do funkce výkonného viceprezidenta po naši probíhající akvizici společnosti Combera, která má renomé pro vynikající výkony a zkušenosti v každé zemi, kde působí.“

„Naše dlouholetá historie a ověřené schopnosti v oblasti řešení outsourcovaného prodeje v celé oblasti diverzifikovaného kulturního prostředí Evropy rozšíří globální dopad této společné cesty,“ vyzdvihla Sarah Auerová, generální ředitelka společnosti Combera. Společnost Combera byla založena v roce 1976 a mezi její klienty patří přední nadnárodní značky působící v Evropě. Vzhledem k historii, úspěchu a vlivu bude společnost Combera pokračovat ve své činnosti pod svým současným názvem.

O společnosti Advantage Smollan

Společnost Advantage Smollan, založená v roce 2015, je sdružení obchodních korporací firem Advantage Solutions (Advantage) a Global Smollan Holdings (Smollan), které poskytuje řešení pro unifikovaný prodej, marketing a technologie pro výrobce spotřebního zboží a maloobchodníky v celé Evropě. Společnost Advantage Smollan nabízí nejlepší schopnosti a technologie spolu se znalostmi místních podmínek, které se týkají jedinečné dynamiky jednotlivých trhů. Spojuje nejlepší postupy a zdroje firem Advantage a Smollan s rozsáhlými zkušenostmi a přední pozicí jednotlivých firem na trhu. To vše v souladu s perfektními službami, prvenstvím v oblasti inovací a podnikatelským duchem, aby mohla přinášet lepší výsledky klientům a zákazníkům. Další informace o společnosti Advantage Smollan, naleznete na adrese www.advantagesmollan.com. Další informace o společnosti Advantage, naleznete na www.advantagesolutions.net. Další informace o společnosti Smollan, naleznete na adrese www.smollan.com.

O společnosti Combera Group GmbH

Společnost Combera byla založena v Mnichově v roce 1976 s cílem přepracovat model prodeje prostřednictvím outsourcovaných služeb. Od té doby prošla společnost diverzifikací v oblasti služeb a geografického pokrytí, ale zůstala věrna svému původnímu cíli dodávat řešení v místě prodeje. Začátkem nového tisíciletí zahájila společnost Combera svou mezinárodní cestu, když navázala úspěšnou spolupráci s místními podnikateli v jiných zemích. Prostřednictvím sítě partnerů je společnost Combera předním poskytovatelem terénních marketingových služeb a řešení v celé Evropě, pro přední nadnárodní značky s řešeními pro zapojení nakupujících, dostupnost, aktivaci a audity. Další informace naleznete na adrese www.comberagroup.com

Zdrojovou zprávu si můžete prohlédnout na stránkách businesswire.com: http://www.businesswire.com/news/home/20170317005446/en/

Kontakty

Advantage Solutions:

Will Minton, viceprezident firemního marketingu

Tel: 949 797 3105

Email: will.minton@advantagesolutions.net

nebo

Bryce Robinson, právní poradce

Tel: 949 794 2204

Email: bryce.robinson@advantagesolutions.net

nebo

Combera Group GmbH:

Sarah Auerová, generální ředitelka

Tel: +49 89 55107-525

Email: sarah.auer@combera.com

nebo

Smollan Group:

Monique Yaffeová, výkonná ředitelka

Tel: +27 11 458-0000

Email: monique.yaffe@smollan.co.za

nebo

Advantage Smollan:

Laurence Clube, provozní ředitel

Tel: +44 (0)7717 733 294

Email: lclube@advantagesmollan.com

Zdroj: Advantage Smollan Limited

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova Británie-obchod-trh-služby-Advantage Smollan

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.