Letecká společnost Air China zahájí v květnu přímé lety na lince Barcelona-Šanghaj

Barcelona 23. února (PROTEXT/PRNewswire)

Provoz této linky bude zahájen 5. května a bude zajišťovat tři lety týdně: v úterý, pátek a v neděli.

Toto je druhá linka společnosti Air China z Barcelony. V květnu 2014 zahájila své lety do Pekingu.

Air China vychází vstříc požadavkům obyvatel a podnikatelů z Barcelony.

Společnost zahajuje tuto nabídku se speciální cenou od 443 EUR v ekonomické třídě a od 2 043 EUR v business třídě (zpáteční let, včetně všech daní a poplatků).

Air China, přední asijská letecká společnost a člen letecké sítě Star Alliance, zahájí provoz této linky 5. května. Bude se jednat o druhou linku z Číny s přímým letem na lince z letiště Barcelona-El Prat do ekonomického hlavního města země: Šanghaje. Lety budou provozovány třikrát týdně s letovým řádem přizpůsobeným podnikatelům, kteří mají zájem o toto město a jeho prosperující okolí.

Logo - http://photos.prnewswire.com/prnh/20141017/152745LOGO

Lety budou zajišťovány jedním z nejmodernějších letounů společnosti Air China: Airbusem 330-200 se 16 sedadly v business třídě a 239 sedadly v ekonomické třídě.

Všechny tři týdenní zpáteční lety budou odlétat v úterky, pátky a neděle. Odlétat budou z letiště Barcelona Airport ve 12:30, na letišti Shanghai-Pudong budou přistávat v 6:40 následujícího dne v pátky a neděle. Úterní lety z letiště Barcelona Airport v 11:45 dorazí na letiště Shanghai Pudong v 05:55 následujícího dne. Zpáteční lety budou v 00:30 s přistáním v Barceloně v 8:00 téhož dne.

Tento letový řád byl speciálně přizpůsoben nejen potřebám obchodních cest, ale také možnosti lepšího spojení s letištěm Shanghai. Tímto způsobem budou cestující podnikatelé moci nejdříve doletět do Šanghaje v pondělí a zpět do Barcelony odletět v pátek v tentýž týden.

Navíc budou mít pasažéři z letiště Pudong International Airport k dispozici rychlá a výborná mezinárodní spojení do Japonska, na Tchaj-wan, do Austrálie a na Nový Zéland a také místní spojení do Chengdu, Wenzhou, Fuzhou a Guangzhou.

Touto zcela novou destinací, která je druhou obsluhovanou linkou Air China z letiště Barcelona-El Prat, pokrývá společnost trasu, která je široce poptávanou mnoha skupinami obyvatel a podnikatelů z Barcelony díky silným obchodním vazbám na Šanghaj a její okolí.

Podle dat komise pro rozvoj leteckých tras letiště BCN v roce 2016 letělo z Barcelony do Šanghaje s mezipřistáním 100 400 pasažérů.

Speciální nabídka

Při příležitosti zavedení této nové trasy připravila společnost Air China výtečné nabídky pro první cestování z Barcelony do Šanghaje bez mezipřistání. Letenky v ekonomické třídě - vždy zpáteční a včetně všech daní a poplatků - je možné zakoupit již od 443 EUR, zatímco letenky v třídě business jsou dostupné od 2 043 EUR.

Druhá linka z Barcelony

Společnost Air China zahájila provoz své první linky z Barcelony do Číny, konkrétně do Pekingu, před pouhými třemi lety, také 5. května. Tyto lety (čtyřikrát týdně s mezipřistáním ve Vídni) začaly obsluhovat tuto nepokrytou trasu a od té doby se těší velkému zájmu.

Nyní, díky otevření nového přímého spojení do Šanghaje, posílí společnost Air China své vazby na letiště Barcelona-El Prat, jedno z nejrychleji rostoucích v Evropě v počtu přepravených pasažérů.

O nás

Air China je jediným čínským národním přepravcem a členem největší světové sítě leteckých přepravců - Star Alliance. V prosinci 2016 disponovala flotila společnosti Air China 590 pasažérskými letouny, především značky Boeing a Airbus (včetně přepravců, u kterých má Air China většinový podíl). Provozuje lety na 378 linkách, včetně 102 mezinárodních tras, 14 regionálních a 262 vnitrostátních. Obsluhuje 176 měst v 41 zemích a regionech, včetně 64 zahraničních měst, 3 regionálních a 109 čínských měst. Každý týden nabízí společnost Air China více než 1,5 milionu sedadel na více než 8000 letech. Díky využití své rozsáhlé sítě tras a dopravního uzlu v Pekingu může obzvláště po svém přijetí do sítě Star Alliance společnost Air China přepravovat pasažéry na 1 330 letišť v 193 zemích.

Filozofie zákaznických služeb společnosti Air China je založena na čtyřech prvcích: důvěryhodnost, výhody, komfort a volba. Dlouholetá práce a úsilí vedly k obrovskému zvýšení hodnoty značky Air China. V roce 2016 se společnost Air China opět řadila k 500 nejlepším světovým značkám. Se svou celkovou hodnotou ve výši 115 689 miliard juanů byla jediným čínský přepravcem na seznamu světových značek World Brands 500.

Více informací o společnosti Air China naleznete na oficiálních webových stránkách www.airchina.com

KONTAKT: Agnes Liu, +86-10-6146-1045, liumuyang@126.com

Klíčová slova Španělsko-doprava-letectví-služby-turistika-Air China

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.