Společné prohlášení firem Unilever PLC a Unilever N.V. ("Unilever") a Kraft Heinz Company ("Kraft Heinz")

Pittsburgh/Chicago 20. února (PROTEXT/BusinessWire)

NENÍ URČENO KE ZVEŘEJNĚNÍ, PUBLIKOVÁNÍ ANI DISTRIBUCI, V CELKU ANI PO ČÁSTECH, Z JAKÉHOKOLI ÚZEMÍ, NA JAKÉKOLI ÚZEMÍ ANI V RÁMCI JAKÉHOKOLI ÚZEMÍ, POKUD BY TO PŘEDSTAVOVALO PORUŠENÍ PRÁVNÍCH ŘÁDŮ PŘÍSLUŠNÝCH JURISDIKCÍ

Společnosti Unilever a Kraft Heinz tímto oznamují, že společnost Kraft Heinz smírně souhlasí, že stáhne svůj návrh na sloučení obou společností.

Společnosti Unilever a Kraft Heinz k sobě navzájem chovají hluboký respekt. Společnost Kraft Heinz si váží důsledného dodržování kultury, strategie a vedení společnosti Unilever.

Toto je tisková zpráva společnosti Kraft Heinz v souladu s ustanovením oddílu 4, odst. 3 Vyhlášky o veřejných nabídkách převzetí (Besluit Openbare Biedingen Wft) v Nizozemsku.

Zdrojovou verzi této zprávy najdete na serveru businesswire.com: http://www.businesswire.com/news/home/20170219005028/en/

Kontakty:

Dotazy:

Unilever Media

Tým pro vztahy s médii

+44 7917 271 819 / +44 7825 049 151

nebo

Investoři

Finanční instituce:

Tým pro vztahy s investory, +44 207 822 6830

Soukromí investoři:

Služby akcionářům, +44 207 822 5500

nebo

Kraft Heinz

Michael Mullen (média)

Michael.Mullen@kraftheinzcompany.com

Zdroj: The Kraft Heinz Company

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-potraviny-chemie-The Kraft Heinz Company

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Potraviny, gastronomie
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.