Face Up je Silver partnerem Kentico CMS

Praha 16. února (PROTEXT)

Agentura Face Up původně známá díky své nabídce OOH médií dál posiluje svou digitální divizi. V poměrně krátké době se Face Up stala Kentico Silver partnerem systému pro vytváření a správu webových stránek Kentico CMS.

Zařadila se tak mezi největší poskytovatele webových řešení s technologií Web 2.0 v České republice. Agentura také posiluje personální stav v online oddělení o kreativu a specialisty pro správu sociálních sítí a obsahu. "Naši klienti požadují kromě moderních webových řešení také další komplexní služby v oblasti on-line, které se přímo týkají jejich projektů - správu on-line obsahu, redakční činnost, správu sociálních sítí i reklamu na internetu. To vše jsme jim nyní schopni zajistit," řekl ředitel agentury Face Up Jan Boleslavský.

Face Up je digitální agentura, která propojuje znalost pokročilých digitálních technologií s mnohaletými zkušenostmi v oblasti ATL/BTL komunikace, médií a také komplexního PR servisu. Patří k významným hráčům na reklamním, mediálním a online trhu již od roku 1993.

Kontakt:

Face Up, s.r.o.

Pod Kotlářkou 3, 150 00 Praha 5

M: +420 702 154 201

T: +420 225 347 222

E: ludek.kovac@faceup.net

W: www.faceup.cz

Klíčová slova ČR-internet-služby-software-firmy-FACE UP

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.