Projekt "Buďte parťákem" vychovává mladé golfové profesionály

Praha 19. prosince (PROTEXT)

Projekt Buďte parťákem vychovává mladé golfové profesionály

Projekt Buďte parťákem vychovává mladé golfové profesionály

Jeden z vítězů Kids and Junior Cup Winter Tour 2016

Projekt "Buďte parťákem" vychovává mladé golfové profesionály. Projekt "Buďte parťákem" má za sebou úspěšný rok. V rámci všech 4 ročních období se podařilo uspořádat 13 golfových turnajů, hrálo se v 7 různých městech po celé republice, zúčastnilo se ho na 400 dětí, partnersky jej podpořilo 13 firem a přes 20 malých golfistů se na konci roku dozvědělo o svém postupu do zahraniční soutěže US Kids Golf Championship.

O to vše se zasloužila agentura Bestalent v čele s Martinem Beštou, pod kterou projekt "Buďte parťákem" spadá: "Mám velkou radost z toho, jak se letošní ročník povedl. Velké díky za to patří hlavně rodičům, kteří své děti na turnaje a sportovní aktivity přihlásili, a partnerům projektu, bez kterých by taková realizace nebyla možná."

Projekt "Buďte parťákem" sdružuje v rámci agentury Bestalent veškeré aktivity určené dětem a mládeži. Agentura má za cíl poskytnout jim podnětné prostředí pro jejich stabilní a vyvážený rozvoj, ať už se to týká golfu, ostatních sportovních aktivit, kultury či jiného vzdělávání. Vedení agentury například letos uspořádalo pro děti školení o bezpečnosti.

Teď už ale organizátory, rodiče i děti čeká zasloužené vánoční volno. Poslední letošní turnaj se totiž již odehrál. Naposledy v tomto roce poměřily děti a mládež své síly v rámci Junior and Kids Cup Winter tour, který se odehrál 10.12. v Erpet Golf Centru v Praze. Jednalo se již o třetí turnaj této tour a pokračovat se v něm bude zase v příštím roce.

Zajímavostí celé tour je celosezonní vložená soutěž na malém kurzu, kde hráči a hráčky soutěží o to, kdo dá za sezónu nejvíce Hole in one. Vítězové z každé kategorie vyhrají golfový bag. Průběžní vedoucí vložené soutěže jsou Sobíšek Vít, Sionko David, Tvoroch Tomáš junior a Mlýnek David. Každý z nich má na svém kontě prozatím jeden Hole in one. Tak jim všem držme palce!

Více informací o projektu: www.budtepartakem.cz

Lucie Loudová

PR a komunikace

Lloudova1@gmail.com

+ 420 734 305 183

Martin Bešta

Majitel agentury Bestalent

martin.besta@bestalent.cz

+420 777 880 004

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova Sport-golf-děti-firmy-Agentura Bestalent

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Sport

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.