Na All for Power vyslalo své zástupce 14 velvyslanectví

Praha 28. listopadu (PROTEXT)

Ve čtvrtek 1. prosince 2016 začne v Praze 11. ročník dvoudenní konference All for Power. Své zástupce na tuto prestižní energetickou akci vyšle celkem 14 velvyslanectví. Chybět tak nebudou velvyslanci či zaměstnanci velvyslanectví Číny, Estonska, Chorvatska, Íránské islámské republiky, Kuvajtu, Holandska, Pákistánu, Portugalska, Rakouska, Slovenska, Srbska, Španělska, Turecka a USA.

K hlavním tématům konference bude patřit problematika klasických a jaderných elektráren, a to z hlediska výstavby, rozvoje, provozu a údržby.

Na konferenci se budou diskutovat i záležitosti exportu investičních/technologických celků se zaměřením na destinace Írán, Egypt a Turecko. Část přednášek se bude zaměřovat na aktuální stav a vývoj v oblasti teplárenství a průmyslové energetiky v kontextu evropské legislativy. I v letošním budou firmy prezentovat své novinky a progresivní technologie aplikovatelné v energetice. Konferenci taktéž doprovodí výstava produktů a služeb dodavatelských firem. Tématem panelové diskuse bude „decentrální energetika“.

Bližší informace jsou k dispozici na http://www.afpc2016.com

Kontakt:

Ing. Stanislav Cieslar

šéfredaktor časopisu All for Power

Tel.: +420 773 444 409

stanislav.cieslar@afpower.cz

Klíčová slova ČR-energie-průmysl-trendy

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.