V Praze se bude jednat o výstavbě v energetice

Praha 15. listopadu (PROTEXT)

Ve dnech 1. a 2. prosince 2016 se v Praze uskuteční 11. ročník konference All for Power 2016. K hlavním tématům akce, kterou tradičně navštěvuje silné zastoupení zahraničních hostů, bude patřit problematika klasických a jaderných elektráren, a to z hlediska výstavby, rozvoje, provozu a údržby. Na konferenci se budou diskutovat i záležitosti exportu investičních/technologických celků se zaměřením na destinace Írán, Egypt a Turecko.

Část přednášek se bude zaměřovat na aktuální stav a vývoj v oblasti teplárenství a průmyslové energetiky v kontextu evropské legislativy. I v letošním budou firmy prezentovat své novinky a progresivní technologie aplikovatelné v energetice.

Konferenci taktéž doprovodí výstava produktů a služeb dodavatelských firem. Tématem panelové diskuse bude "decentrální energetika".

Bližší informace jsou k dispozici na www.afpc2016.com.

Kontakt:

Ing. Stanislav Cieslar

šéfredaktor časopisu All for Power

tel.: +420 773 444 409

e-mail: stanislav.cieslar@afpower.cz

Klíčová slova ČR-energie-trh-stavby-jaderné-firmy-All for Power

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality
Obchod, marketing
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.