Poskytovatel řešení energetické výkonnosti, společnost LJUNGSTRÖM, dosáhla urovnání sporu o porušení patentových práv s výrobcem z Číny

Wellsville (New York) 1. listopadu (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost LJUNGSTRÖM je pevně rozhodnuta bránit svá práva na technologie předehřívání vzduchu. Někteří čínští zákazníci si stěžovali na nízkou kvalitu výrobků, které se nacházely v napodobeninách patentovaného topného tělesa DNF® LJUNGSTRÖM. Po identifikaci výrobce z jižní Číny, který dodával méněcennou napodobeninu, podala společnost LJUNGSTRÖM počátkem roku 2016 žalobu na porušení patentových práv u soudu v Jinhua v Zhejiangu.

Logo - http://photos.prnewswire.com/prnh/20161028/433824LOGO

S tímto výrobcem bylo dosaženo dohody o urovnání, tedy zanechání porušování patentových práv společnosti LJUNGSTRÖM a úhradě značné částky za porušování jejich patentových práv v minulosti. Tento případ znovu potvrzuje, že pouze společnost LJUNGSTRÖM je schopna dodávat originální topná tělesa DNF®, která jsou vyráběna dle standardů kvality a s dlouhodobou provozuschopností, které jsou vyžadovány ke splnění klíčových energetických potřeb čínského obyvatelstva.

Jedná se o první soudní spor, který společnost LJUNGSTRÖM na ochranu svého duševního vlastnictví v Číně iniciovala. „Závazkem společnosti LJUNGSTRÖM je dodávat osvědčenou technologii a produkty vysoké kvality, které nejsou schopni vyrobit ostatní dodavatelé," uvedl Hybern Huo, výkonný ředitel šanghajské pobočky společnosti LUNGSTRÖM. „Snažíme se pomáhat čínským elektrárnám, aby u nich nedocházelo k předčasnému selhávání, prostojům a potížím v provozu, které se mohou vyskytnout při využívání nelicencovaných a nekvalitních imitací naší technologie."

O společnosti LJUNGSTRÖM

Společnost LJUNGSTRÖM, která je divizí skupiny ARVOS, je světovým lídrem v oblasti vědeckých a technologických řešení pro tepelné elektrárny, se dvěma klíčovými aplikacemi: předehřívači vzduchu a plynovými ohřívači. Společnost LJUNGSTRÖM se sídlem v Wellsville ve státě New York působí po celém světě, její kanceláře a továrny se nacházejí na všech hlavních kontinentech.

Celosvětově výrobky společnosti LJUNGSTRÖM ročně ušetří miliardy dolarů a spotřebují až o 25 % méně paliva. Navíc zvýšení výkonnosti technologií LJUNGSTRÖM pomohlo snížit efekt globálního oteplování zamezením emise 50 miliard tun CO2 do atmosféry, čímž přispěla k lepší udržitelnosti a energetické úspornosti na světě. LJUNGSTRÖM je nadále světovým lídrem v zavádění průlomových inovací. Pro více informací navštivte stránky www.ljungstrom-global.com.

KONTAKT: Clint Rankin, 423-708-8991, clint.e.rankin@arvos-group.com

Klíčová slova USA-Čína-energie-teplo-soud-LJUNGSTRÖM

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.