Zábavné odpoledne pro děti i dospělé

Praha 12. září (PROTEXT)

Přijďte 14. 9. 2016 po obědě na nám. Míru v Praze. Čeká Vás bohatý program s mnoha známými umělci.

Život dětem o.p.s. všechny srdečně zve ve středu 14. 9. od 12:30 do 16:30 na nám. Míru v Praze 2, kde se koná Zábavné odpoledne pro děti i dospělé. Touto ojedinělou akcí zahajuje Život dětem tradiční podzimní Srdíčkové dny ve prospěch rodin s vážně nemocnými dětmi.

Na akci vystoupí řada známých umělců - Michal David, Petr Kolář, Václav Noid Bárta, Petra Černocká, Standa Hložek, Kateřina Brožová, Hanka Křížková, Pavel Vítek a mnoho dalších. Kromě toho lékaři z Vinohradské nemocnice zkontrolují návštěvníkům zdarma mateřská znaménka, specialisté z Ortoptiky dr. Očka prohlédnou dětem zrak a orgánový skener zjistí kondici orgánů v lidském těle.

Na nám. Míru se budou moci všichni nechat vyfotit se svým oblíbeným umělcem a odnesou si domů fotografii s podpisem a navíc si prohlédnou také nádherné papoušky, například krásně zbarvené ary, se kterými na jevišti vystoupí Václav Vydra, Jan Čenský a Otakar Brousek ml.

Pro děti je připravený klaun a Sněhurka, nejrůznější soutěže i malování obličejů a na maminky čeká vizážistka.

Na nám. Míru přijedou i rodiny s dětmi, kterým Život dětem pravidelně pomáhá, aby se všichni mohli seznámit s jejich nelehkými osudy a na vlastní oči poznat ty, kteří pomoc nezbytně potřebují.

Kontakt:

MgA. Maria Křepelková - ředitelka

mobil: 603216461

mail: maria.krepelkova@zivotdetem.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-sociální-zdraví-charita-děti-Život dětem

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.