WebExpo 2016: Známe jména všech řečníků a kompletní program

Praha 27. července (PROTEXT)

Tři přednáškové sály se otevřou v pátek 23. září.

Konferenci zahájí v pátek 23. září Peter Morville ve Velkém sálu Lucerny přednáškou The Architecture Of Understanding o propojení informační architektury, organizační strategie a systémového myšlení. Tamtéž ji bude v sobotu 24. září zakončovat vývojářský manažer Michael Lopp přednáškou Stables and Volatiles, zaměřenou na vedení pracovních týmů s pestrou sestavou osobností.

Dále vystoupí Mark Pollard, Rachel Andrew, Harry Roberts, Tereza Venerová, Lubo Smid a několik desítek dalších. Kompletní program zahrnuje rozpis všech přednášek, rozdělených do tří bloků: byznys, development a design.

"Jsme nadšení, že můžeme na WebExpu uvítat tak silnou sestavu zahraničních odborníků. Kromě světových jmen z prostředí současného frontendu - Rachel Andrew a Harryho Robertse - přijde řeč i na aktuální témata z oblasti internetového podnikání, strategie nebo také stále více aktuální pojem Internet of Things," říká designér a člen organizačního týmu Martin Kopta.

Devátý ročník konference WebExpo se uskuteční v Praze v termínu 23. - 24. září. Všechny přednášky a diskuse se budou konat pod jednou střechou v pasáži Lucerna u Václavského náměstí: ve Velkém sálu, kině a v hudebním baru.

Vstupenky se zatím ještě dají koupit za (předprodejní) ceny od 4000 korun.

Generálním partnerem konference je Avast. Akci dále podporují Concur Technologies, Credo Ventures a další.

Kontaktní informace pro média:

Pavlína Chloupková

e-mail: pavlina@webexpo.net

Klíčová slova ČR-internet-počítače-hospodářství-podnikání-WebExpo

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.