Sada na opravu světlometů Philips: vrací světlometům jejich účinnost

Praha 21. července (PROTEXT)

Sada na opravu světlometů Philips: vrací světlometům jejich účinnost

Sada na opravu světlometů Philips: vrací světlometům jejich účinnost

Plastové světlomety jsou během výrobního procesu opatřeny vnější vrstvou chránící před UV zářením. Tato ochranná vrstva se ale působením atmosférických podmínek opotřebovává - zachází, žloutne a odbarvuje se. Kvůli tomu se noční viditelnost zhoršuje až o 40 %.

Sada na opravu světlometů Philips vám umožní odstranit různé skvrny a zabarvení, díky čemuž budou světlomety znovu vypadat jako nové. Ve srovnání s jinými sadami, které vyžadují použití elektrotechniky, je pokročilá technologie Philips jednoduchá na obsluhu a zaručuje dokonalý výsledek při minimální námaze. Za pomoci čtyř snadných kroků mohou uživatelé dosáhnout profesionálního efektu i bez použití elektrotechniky. Celé čištění vám nezabere více než půl hodiny.

Sada obsahuje vše, co budete potřebovat pro vyčištění dvou reflektorů, tj.: 1 lahvička úvodního čistícího přípravku na bázy vody (29,5 ml); 1 lahvička čistícího/leštícího přípravku (29,5 ml); 1 lahvička leštidla/vosku (29,5 ml); 1 arch smirkového papíru 600 (hrubozrnný); 1 arch smirkového papíru 1500 (střednězrnný); 1 arch smirkového papíru 2000 (jemnozrnný); 10 papírových utěrek; 1 pár rukavic (univerzální velikost). Navíc po použití této sady bude stínidlo zabezpečeno před UV zářením. Trvanlivost ochranné vrstvy je až dva roky. Po uplynutí této doby doporučujeme proces čištění zopakovat.

Kontakt:

Adam Zbiejczuk

Proautomotive

adam.zbiejczuk@proautomotive.eu

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-automoto-elektronika-firmy-Proautomotive

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.