Dvojhmota v háji? Je levnější a lepší řešení!

Praha 7. července (PROTEXT)

Dvouhmotový setrvačník poskytuje větší komfort jízdy díky menším otřesům pohonu a nižší spotřebě paliva a při včasné instalaci může navíc ušetřit drahé opravy.

Naklápěcí ložiska, které dvouhmotový setrvačník obsahuje, se mohou bohužel často poškodit a pak nejenže neplní svou funkci, ale každé sešlápnutí a puštění pedálu plynu vydává nepříjemný zvuk. Navíc špatná "dvouhmota" může způsobit poškození rychlostní skříně. Slabým prvkem je také ložisko na spoji se zadní nápravou, na kterém se mohou objevit mezery a které nefiguruje v klasickém řešení s litým setrvačníkem.

Navíc špatná "dvouhmota" nezhorší jen komfort jízdy, ale může způsobit poškození rychlostní skříně.

Víceúčelová souprava K4P, patentovaná firmou Valeo, je cenovým konkurentem dvouhmotového setrvačníku. Ale to není všechno - díky vynalézavosti inženýrů firmy Valeo, kteří se neustále snaží přicházet s lepšími řešeními pro přední automobilky, plní souprava K4P dokonale funkci dvouhmotového setrvačníku a zároveň vykazuje mnohem vyšší trvanlivost.

Pokud využijete soupravu K4P, spotřeba paliva zůstane stejná jako u „dvouhmoty” (není potřeba zvyšovat otáčky u volnoběhu) a otřesy pohonné jednotky se zvýší jen minimálně. Tlumiče otřesů zabudované ve spojkové lamele K4P mají tak vysokou trvanlivost, že je nemusíte měnit dříve, než dojde k přirozenému opotřebení materiálu spojkové lamely.

Proto jsou soupravy Valeo K4P, přizpůsobené konkrétním modelům aut a pro různé druhy motoru, ideálním řešením pro několik let staré i starší modely, u nichž se předpokládá vysoký nájezd. Na rozdíl od dvouhmotového setrvačníku není souprava K4P ovlivněná stylem jízdy řidiče. Stačí ji namontovat a můžete jezdit naplno.

Kontakt:

Adam Zbiejczuk

Proautomotive

adam.zbiejczuk@proautomotive.eu

+420736779920

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-automoto-Proautomotive

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.