Knihu 16leté autorky Marcely Remeňové pokřtí F.A.Brabec

Praha 10. května (PROTEXT)

Marcela Remeňová - autorka knižní série Osm světů

Marcela Remeňová - autorka knižní série Osm světů

Křest Rodina-Osm světů-zleva Marcela Remeňová, herečka Barbora Šporclová Kodetová, režisér F.A.Brabec a výtvarník Martin Zhouf Rodina-Osm světů-Marcela Remeňová a herečka Barbora Šporclová Kodetová Marcela Remeňová - autorka knihy Rodina - Osm světů Marcela Remeňová - autorka knihy Rodina - Osm světů Marcela Remeňová - autorka knihy Rodina - Osm světů

F.A.Brabec a Barbora Šporclová Kodetová pokřtí knihu Rodina 16leté autorky Marcely Remeňové v sobotu 14. května na veletrhu Svět knihy

V sobotu 14. května ve 14 hodin představí na mezinárodním knižním veletrhu SVĚT KNIHY PRAHA 2016 mladá česká autorka MARCELA REMEŇOVÁ svoji novou knihu RODINA, třetí díl úspěšné akční fantasy série OSM SVĚTŮ. Knihu pokřtí exkluzivní hosté - herečka BARBORA ŠPORCLOVÁ KODETOVÁ, režisér a kameraman F. A. BRABEC a výtvarník MARTIN ZHOUF, který pro knihu vytvořil obálku i osm originálních ilustrací. Celou akci a následující autogramiádu tvůrců uvede moderátorka České televize JOLKA KRÁSNÁ.

"Psaní mě neskutečně baví, je to pro mě forma relaxace a zábavy. Když píšu, zažívám stejný pocit, jako když čtu dobrou knihu nebo sleduju zajímavý film. Ponořím se do světa fantazie, zapomenu na vše reálné kolem a snažím se co nejlépe popsat děj příběhu, který běží jenom v mé hlavě,“ říká 16letá autorka Marcela Remeňová.

Marcela Remeňová (*1999)

Jedna z nejmladších českých spisovatelek a v současné době 16letá studentka Gymnázia Jana Nerudy v Praze se věnuje psaní od dětství. Nejprve vytvářela originální příběhy malováním obrázků a po nich následovala celá řada krátkých povídek. V roce 2013 vyšla její prvotina pod názvem SEZNÁMENÍ, na kterou hned o rok později navázala její další kniha pojmenovaná VČELÍ LID.

RODINA je již třetím dílem z autorčiny úspěšné akční fantasy série OSM SVĚTŮ, ve které se postupně odvíjí strhující příběh Ley, Harryho a Bena na pozadí prolínajících se prostředí současného New Yorku a vzdálené galaxie Osmi světů.

Anotace knihy Rodina / Osm světů

V třetí knize akční fantasy série Osm světů se opět setkáváme s Leou, která po vítězné bitvě Osmisvěťanů proti včelím lidem prchá z poválečného chaosu na Zemi a vydává se na dobrodružnou cestu s cílem odhalit původ svých sil a najít dávné stvořitele. Zrada, temný potens a mocichtivá královna Morgana jí však situaci neulehčují. Akcí nabitý příběh mladé české autorky nepostrádá ani romantické chvilky, a když do hry vstoupí zákulisní hráč Diego, není nic tak, jak se zdá.

Pro více informací: www.osmsvetu.cz

Tiskový servis: Marcela Rojíčková, info@beltfilm.cz

17. května doplněno video ze křtu: https://youtu.be/2g8nWYJzrNs

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz

Klíčová slova ČR-literatura-Remeňová-firmy-Beltfilm

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.