Jarní Srdíčkové dny

Praha 11. března (PROTEXT)

Ve dnech 14. - 18. března 2016 pořádá Život dětem o.p.s. svou tradiční celorepublikovou sbírku jarní Srdíčkové dny.

Studenti středních škol a učilišť budou veřejnosti nabízet velmi oblíbené magnetky s novými motivy zvířátek za 30 Kč. Nebudou chybět ani náramky v nových barvách za 30 Kč, které symbolizují zdraví, štěstí a lásku.

Zakoupením těchto sbírkových předmětů potěšíte své blízké darováním symbolického zdraví, štěstí a lásky, což všichni tolik potřebujeme, ale současně pomůžete vážně nemocným dětem v celé naší republice, pro které je výtěžek sbírky určený.

Vážně nemocné děti, které jsou stabilně odkázány na domácí péči svých rodičů, potřebují invalidní vozíčky, zdravotní kočárky, polohovací zařízení a další rehabilitační a kompenzační pomůcky, dále ošetřující materiály, speciální výživy, ale také ozdravné a rehabilitační pobyty.

Současně z výtěžku Srdíčkových dnů pomáháme již 16 let také dětským stacionářům a dalším zařízením, která pečují o nemocné děti.

Život dětem o.p.s. srdečně děkuje všem, kteří si od dobrovolníků sbírkové předměty zakoupí. Zásluhou laskavých lidí poskytla nezisková organizace od svého založení v roce 2000 pomoc potřebným v celkové výši 165,255.428,- Kč.

(http://www.zivotdetem.cz)

Kontakt:

Anna Strnadová

předsedkyně správní rady

284 840 516

MgA. Maria Křepelková

ředitelka

603 216 461

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz

Klíčová slova ČR-sociální-charita-děti-Život dětem

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Média, společnost a životní styl
Zdravotnictví

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.