Konference globálních partnerů TCL: Vytváření a zlepšování globální sítě

Šen-čen (Čína) 13. října (PROTEXT/PRNewswire)

Tomson Li Dongsheng, předseda společnosti TCL Corporation, zahájil konferenci globálních partnerů TCL (PRNewsFoto/TCL Corporation)

Tomson Li Dongsheng, předseda společnosti TCL Corporation, zahájil konferenci globálních partnerů TCL (PRNewsFoto/TCL Corporation)

Tomson Li Dongsheng, předseda společnosti TCL Corporation, pronesl na konferenci globálních partnerů TCL řeč, ve které uvedl že společnost má v úmyslu soustředit své zdroje na zvýšení mezinárodní konkurenceschopnosti při současném vytváření a zlepšování své globální sítě v novém konkurenčním prostředí. „Úzká spolupráce s klienty v souladu se světovými rozvojovými trendy a předpisy je základem růstu společnosti TCL a jejích partnerů."

Foto - http://photos.prnewswire.com/prnh/20151012/275951

Li zdůraznil, že společnost TCL disponuje širokým portfoliem inteligentních TV, smartphonů a domácích spotřebičů, které ve spojení s možnostmi vertikální integrace firmy pomůže poskytnout efektivnější systém podpory zahraničním partnerům. Jako čínský výrobce elektronických spotřebičů s největším počtem vynálezů chráněných patentem společnost TCL v loňském roce značně zvýšila konkurenceschopnost svých produktů. Druhá fáze výrobního závodu s optoelektronickou technologií China Star Optoelectronics Technology, výrobní rameno společnosti TCL vyrábějící panely LCD, oficiálně zahájil provoz, zatímco třetí fáze výrobního závodu má zahájit výrobu panelů LTPS v příštím roce. Společnost TCL očekává, že připojení výrobních závodů China Star Optoelectronics Technology značně zvýší konkurenceschopnost společnosti TCL na nejvyšším segmentu trhu s inteligentními TV a smartphony. Také jako jediný čínský výrobce, který dokáže vyrábět panely a zároveň televizní přijímače, plánuje společnost TCL rozšíření svých možností také do segmentu mobilních telefonů ve snaze využít synergie mezi svými segmenty TV, komunikace a domácích spotřebičů.

Aktuálně je zaváděna modernizace a expanze modelu mezinárodní spolupráce společnosti TCL. V souladu s globálními ekonomickými trendy má TCL v úmyslu spolu se svými partnery podporovat obchodní, výrobní a technologické možnosti v zemích a regionech, ve kterých to bude považováno za vhodné. Li uvedl, že model mezinárodní spolupráce společnosti TCL může vybočovat za hranice prodeje výrobků a technologické podpory, do lokální výstavby továren ve spolupráci s partnery, kde nevyloučil možnost zakládání společných podniků. Společnost TCL zároveň využije čínskou ekonomickou strategii „Jednoho pásu, jedné cesty" (One Belt, One Road), která motivuje čínské společnosti k mezinárodní spolupráci, k urychlení rozvoje obchodu s lokálními partnery.

Společnost TCL navíc plánuje rozšíření dostupnosti svých internetových aplikací a služeb o země a regiony, kde to bude uznáno za vhodné. Pan Li uvedl, že TCL hledá vhodné lokální partnery pro spolupráci v oblasti internetových aplikací a služeb. Uvedl, že dobří lokální partneři vytvoří podmínky, které společnost TCL potřebuje k úspěchu nových internetových firem.

S dotazy médií kontaktujte:

Marta Chen

+86-755-3331-3868

Klíčová slova Čína-komunikace-elektronika-TCL Corporation

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.