Netmarble představuje senzační aktualizaci hry MARVEL Future Fight s postavami ze Strážců Galaxie

Soul (Jižní Korea) 18. června (PROTEXT/PRNewswire)

Spolu s osmi novými postavami z filmu Strážci Galaxie (Guardians of the Galaxy) vychází také dvě nové herní funkce.

Společnost Netmarble Games dnes oznámila vydání první velké aktualizace své hitové mobilní RPG hry s názvem MARVEL Future Fight, která představuje postavy z filmu Strážci Galaxie. Aktualizace představí nové hrdiny a padouchy, nové stádium mise a také dodatečné herní funkce.

Foto - http://photos.prnewswire.com/prnh/20150616/223335

Ve snaze zlepšit zážitek hráčů bude součástí nové aktualizace rozšíření stávající řady herních hrdinů a padouchů o Star-Lorda, Rocket Raccoona, Groota, Gamoru, Draxe, Yondu, Nebulu a Ronana v kostýmech inspirovaných filmem Strážci Galaxie ze studia Marvel.

Aby se hráči dostali k těmto silným postavám, musí projít novou etapu „speciální mise", kde mohou usilovat o získání nástrojů, které jim pomohou otevřít přístup k těmto novým hrdinům a padouchům.

Pro hráče, kteří chtějí dále rozšířit svůj seznam postav, nový systém změny dimenze „Dimension Shift Systém" nabízí nejen způsob na získání herních postav, ale poskytuje také novou dimenzi hry. S tímto systémem mohou hráči porazit bossy, kteří se mohou kdykoliv vetřít do aktuální bitvy hráčů. Což znamená, že hráči mohou bojovat s bossy, jako jsou Hulkbuster nebo Black Cat, o šanci přiřadit danou postavu do svých vlastní řad.

Celkový herní systém byl také uhlazen a vylepšen v reakci na zpětnou vazbu uživatelů. Kupříkladu mohou hráči nyní získat své oblíbené herní postavy snáze a mohou měnit provozní atributy v robustnějším systému přizpůsobení postav.

„Tato první aktualizace představuje něco, co považujeme za první z nepřetržitého proudu obohacování obsahu a přidávání oblíbených postav," uvedl Kwon Young-Shik, výkonný ředitel společnosti Netmarble. „Pravidelnými aktualizacemi budeme usilovat o další zvýšení celosvětové popularity hry MARVEL Future Fight, abychom poskytli hráčům ještě lepší herní zážitek."

Peter David, slavný autor komiksů studia MARVEL, se účastnil tvorby hry MARVEL Future Fight, která nabízí 45 herních postav, včetně Iron Mana, Thora, Spider-Mana a Daredevila. Hráči si mohou sestavit svůj vlastní tým hrdinů, který bojuje s padouchy, jako jsou Doctor Octopus nebo Ultron, to vše během herní akce v grafice nejvyšší kvality a s inovačním ovládáním.

Hra byla poprvé vydaná v dubnu ve 148 zemích a dostala se na žebříček popularity Top 10 ve 118 zemích včetně Koreje, Tchaj-wanu, USA a Velké Británie a sotva měsíc po svém vydání zaznamenala 15 milionů stažení.

MARVEL Future Fight je celosvětově dostupná na App Store? a Google Play™.

App Store: https://itunes.apple.com/us/app/marvel-heroes-united/id955705796

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netmarble.mherosgb

Pro více informací o MARVEL Future Fight, navštivte prosím http://marvelfuturefight.netmarble.com.

Odkaz na YouTube

https://youtu.be/VNDWHCQA-Yg

O společnosti Netmarble Games Corporation

Společnost Netmarble Games Corp. se snaží poskytovat skvělé hry hráčům na celém světě a tím je obohacovat o nové zážitky. Na podzim roku 2014 se společnost přejmenovala z CJ E&M Netmarble na Netmarble Games, aby tak zdůraznila svou novou globální organizaci v oblasti videoher. Se sídlem v korejském Soulu a nově zřízenou pobočkou v San Franciscu s názvem Netmarble US, Inc., která řídí obchodní činnost v Severní Americe, společnost Netmarble Games Corp. zajišťuje služby Netmarble, největšího portálu videoher v Koreji. Netmarble nabízí na internetu přes 70 počítačových her, včetně jedné z nejoblíbenějších sportovních/baseballových her v Koreji s názvem Magu Magu, a vytvořila mimořádně úspěšné mobilní hry jako Seven Knights, MonsterTaming, Raven, Everyone's Marble a sérii Magu Magu. Netmarble Games Corp. má přes 2 500 zaměstnanců po celém světě, četná studia a s více než 160 vydanými hrami se trvale zařazuje mezi přední vývojáře a vydavatele v Asii a ve světě. Netmarble Games Corp. strategicky spolupracuje s Tencent Holdings, což je největší internetová společnost v Asii, a s NCsoft, což je přední firma v oblasti MMO her, které jsou zároveň akcionáři společnosti. Více informací naleznete na www.netmarble.com.

O společnosti Marvel Entertainment

Marvel Entertainment, LLC, plně vlastněná dceřiná společnost The Walt Disney Company, patří k předním světovým tvůrcům zábavy využívající známé postavy, uvádějící na scénu více než 8 000 postav, které se objevily v různých médiích za posledních 75 let. Marvel má výhradní právo k použití svých postav v zábavě, k udělování licencí a k publikování. Více informací naleznete na marvel.com. © 2015 MARVEL

KONTAKT: US (San Francisco), Sonia Im or Christine Le, ONE PR Studio [za Netmarble US] netmarble@oneprstudio.com, +1-510-893-3271; Korea (Soul), HQ PR Team, Seijin Park, STARK205@netmarble.com, +82-2-371-7628

Klíčová slova Korea-zábava-hry-Netmarble

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.