Hra „Marvel Future Fight" od Netmarble překročila 10 milionů stažení po celém světě

Soul (Jižní Korea) 22. května (PROTEXT/PRNewswire)

MARVEL Future Fight (PRNewsFoto/Netmarble)

MARVEL Future Fight (PRNewsFoto/Netmarble)

Nová senzační akční RPG hra zaznamenává hvězdné úspěchy a proniká na žebříček Top 10 aplikací ve 118 zemích.

Marvel Future Fight, úspěšná mobilní akční RPG hra od přední společnosti v oboru počítačových her Netmarble Games, se oficiálně zařadila na žebříček prvních deseti nejoblíbenějších aplikací zdarma, když během dvou týdnů překročila 10 miliónů stažení ve 118 zemích.

Foto - http://photos.prnewswire.com/prnh/20150519/217037

Díky nadšeným kritikám od zákazníků na App StoreSM a Google Play™ hra rychle stoupá na žebříčcích. V Jižní Koreji už obsadila první místo, ve Spojených státech druhé a ve Velké Británii se dostala na třetí místo.

V Jižní Koreji, kde je velký zájem o mobilní technologie, se hra Marvel Future Fight dostala na první místo v počtu stažení už během šesti dnů po uvedení na trh, přičemž se zařadila na desáté místo na žebříčku nejvýnosnějších aplikací.

Hra nadále obsazuje přední místa a rychle stoupá v žebříčcích výnosnosti po celém světě. Na App Store se zařadila na 4. místo v Jižní Koreji, na 1. místo v Hongkongu, na 18. ve Španělsku, na 19. v Německu a na 26. v USA. Na Google Play dosáhla 5. místa v Hongkongu, 8. v Jižní Koreji, 13. na Tchaj-wanu, 17. v Kanadě a 27. v USA.

Ve hře Marvel Future Fight vystupují oblíbené postavy z The Avengers vedle dobře známých postav, jako je Spider-Man, Daredevil a Strážci Galaxie. Hráči mohou zařadit do jednoho týmu své oblíbené hrdiny spolu se superpadouchy, jako je Dr. Octopus, Loki a Ultron, a vytvořit tak silná družstva v této nervy drásající akční RPG hře.

„Společnost Netmarble Games je opravdu hrdá na zážitky, které Marvel Future Fight přináší svým hráčům," řekl Young-sig Kwon, výkonný ředitel společnosti Netmarble. „Hra spojuje náš oceňovaný talent pro design počítačových her s nejznámějšími superhrdiny a superpadouchy a přivádí je do nové dějové linie v rámci Marvel Universe. Výsledek našeho úsilí teď zhlédlo více než 10 milionů hráčů na celém světě. Těšíme se, že budeme moci nabídnout další aktualizace obsahu a podporu komunity a tím nadále odměňovat své věrné fanoušky a rozšiřovat jejich počet."

Marvel Future Fight je dnes k dispozici po celém světě na App StoreSM a Google Play™.

App Store: https://itunes.apple.com/us/app/marvel-heroes-united/id955705796

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netmarble.mherosgb

Pro další informace o Marvel Future Fight navštivte: (http://marvelfuturefight.netmarble.com).

O společnosti Netmarble Games Corporation

Netmarble Games Corp. se snaží poskytovat skvělé hry hráčům na celém světě a tím je obohacovat o nové zážitky. Na podzim roku 2014 se společnost přejmenovala z CJ E&M Netmarble na Netmarble Games, aby tak zdůraznila svou novou globální organizaci videoher. Se sídlem v korejském Soulu a nově zřízenou pobočkou v San Franciscu s názvem Netmarble US, Inc., která řídí obchodní činnost v Severní Americe, společnost Netmarble Games Corp. zajišťuje služby Netmarble, největšího portálu videoher v Koreji. Netmarble má na internetu přes 70 počítačových her, včetně jedné z nejoblíbenějších sportovních/baseballových her v Koreji s názvem Magu Magu, a vytvořila mimořádně úspěšné mobilní hry jako Seven Knights, MonsterTaming, Raven, Everyone's Marble a seriál Magu Magu. Netmarble Games Corp. má přes 2 500 zaměstnanců po celém světě, četná studia a trvale se zařazuje mezi přední vývojáře a vydavatele v Asii a ve světě s více než 160 vydanými hrami. Netmarble Games Corp. strategicky spolupracuje s Tencent Holdings, největší internetovou společností v Asii, a s NCsoft, přední firmou v oblasti MMO her, které jsou zároveň akcionáři společnosti. Více informací naleznete na www.netmarble.com

O Marvel Entertainment

Marvel Entertainment, LLC, plně vlastněná dceřiná společnost The Walt Disney Company, patří k předním světovým tvůrcům zábavy využívající známé postavy, uvádějící na scénu více než 8 000 postav, které se objevily v různých médiích za posledních 75 let. Marvel má výsadní právo k použití svých postav v zábavě, k udělování licencí a k publikování. Více informací naleznete na marvel.com. © 2015 MARVEL

KONTAKT: USA (San Francisco), Sonia Im | Christine Le, ONE PR Studio [pro Netmarble US], netmarble@oneprstudio.com, +1-510-893-3271; Korea (Soul), HQ PR Team, Seijin Park, STARK205@netmarble.com, +82-2-371-7628

Klíčová slova Korea-zábava-hry-technologie-Netmarble

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.