Amazon Prime Instant Video letos v zobrazení HDR

Seattle 13. dubna (PROTEXT/BusinessWire)

Pro účastníky programu Amazon Prime Instant Video budou letos k dispozici snímky s dynamickým rozsahem zobrazení HDR

Amazon bude pokračovat ve svém úsilí poskytovat zákazníkům kvalitní zábavu a umožní jim letos přístup k titulům s dynamickým rozsahem zobrazení (HDR) včetně kategorie Amazon Originals

Společnost Amazon (burzovní index NASDAQ:AMZN) dnes oznámila, že členové a zákazníci programu Prime ve Spojených státech amerických, Velké Británii a Německu budou moci letos sledovat programy s dynamickým rozsahem zobrazení (High Dynamic Range) (HDR). V průběhu letošního roku budou poprvé v HDR kvalitě vysílány programy Amazon Originals. Amazon spolupracuje se studii v Hollywoodu, předními inovátory technologií a globálními firmami, které vyrábí spotřební elektroniku, aby mohla přinést svým členům a zákazníkům, kteří mají předplatné Prime, zážitek z HDR v roce 2015.

„Programy v kvalitě 4K Ultra HD představovaly pouhý začátek, jsme velmi rádi, že členové programu Prime budou mít brzy možnost sledovat filmy a televizní pořady včetně originálů Amazon ve kvalitě HDR,“ řekl Michael Paull, vice prezident divize digitálního videa společnosti Amazon. „HDR představuje přirozený další krok v našem úsilí o špičkovou zábavu. Jsme rádi, že naši zákazníci budou mít ještě větší možnost výběru v tom, jak chtějí sledovat své oblíbené tituly na platformě Amazon Prime Instant Video.“

Amazon neustále zvedá úroveň špičkové zábavy. Před méně než šesti měsíci přinesla společnost filmy a televizní pořady členům a zákazníkům z programu ve kvalitě Ultra HD a neustále rozšiřuje katalog titulů, které jsou k dispozici v ultra vysoké kvalitě rozlišení 4K. Dalším krokem je HDR, technologie, která přináší na obrazovky větší kontrast, prokreslenější stíny a výrazný jas, takže barvy pak vypadají plnější, jasnější a reálnější než kdy předtím.

O společnosti Amazon

Stránky Amazon.com byly spuštěny na internetu v červenci 1995. Společnost se řídí čtyřmi principy: zaměření na zákazníka spíše než na konkurenci, vášeň pro invenci, snaha o vynikající dokonalý provoz a promyšlené dlouhodobé projekty. Hodnocení zákazníků, nákup pouhým kliknutím, osobní doporučení, programy Prime, Fulfillment by Amazon, AWS, Kindle Direct Publishing, Kindle, telefony a tablety Fire a Fire TV jsou některé z produktů a služeb, se kterými společnost Amazon přišla jako první.

O službě Prime Instant Video

Členové Amazon využívající program Prime, kteří mají zaplacen členský poplatek, mají okamžitý přístup k vysílání desítek tisíc filmů a televizních epizod, včetně oceněných seriálů Amazon Original, dostupných ve službě Prime Instant Video bez dalších poplatků. Kromě toho jsou k dispozici pro všechny zákazníky k zapůjčení nebo ke koupi nové tituly filmů jako například Zmizelá (Gone Girl), Chlapectví (Boyhood) a Birdman, stejně jako klasické tituly jako je sága Hvězdné války (Star Wars) spolu s momentálně populárními pořady, jako například Živí mrtví (The Walking Dead), Skandál (Scandal) a Volejte Saulovi (Better Call Saul) na službě Amazon Instant Video, kde je mohou sledovat a užít si zábavu.

Zákazníci mohou sledovat programy a filmy pomocí aplikace Amazon Instant Video. Tato aplikace je k dispozici pro stovky zařízení, včetně televizí s připojením, Amazon Fire TV, Roku, Xbox a PlayStation, stejně jako mobilní zařízení, jako jsou například telefony a tablety Fire, iPhone, iPad, a telefony a tablety se systémem Android. Zákazníci mohou sledovat programy rovněž online na adrese Amazon.com/PIV. Služba Prime Instant Video je jedinou online předplacenou streamingovou službou v USA, kterou lze sledovat offline v letadle, na dovolené a všude tam, kde se nesmí používat Wi-Fi.

Členové programu Amazon Prime, kteří mají zaplacen členský příspěvek, mají exkluzivní přístup k oblíbeným televizním seriálům bez dalších poplatků. Mohou si tak vychutnat nejlepší televizní programy, třeba momentálně vysílané pořady z kategorie Amazon Original Series, například seriál Transparent několikrát oceněný Zlatým glóbem, seriál dramatických epizod Bosch podle bestselerů Michaela Connellyho, komedii Romana Coppoly a Jasona Schwartzmana Mozart v džungli (Mozart in the Jungle) a politickou komedii s hercem Johnem Goodmanem Alpha House, dále oblíbené pořady kanálu HBO, jako například Sopranovi (The Sopranos), Pravá krev (True Blood) a Odpočívej v pokoji (Six Feet Under), a oblíbené seriály vysílané v hlavním čase, jako například 24 hodin (24), V utajení (Covert Affairs), Panství Downton (Downton Abbey), Extant, Falling Skies, Grimm, Hannibal, Strážce pořádku (Justified), Orphan Black, Vlčí mládě (Teen Wolf), Takoví normální Američané (The Americans), Pod kupolí (Under the Dome) a Veronica Mars. Členové programu Prime mají rovněž přístup k exkluzivní kolekci snímků pro děti včetně seriálů Amazon Original Annedroids, Gortimer Gibbon´ Life on Normal Street a Tumble Leaf, který získal ocenění na Mezinárodním festivalu animovaných filmů Annecy a cenu Annie Award, stejně jako oblíbené show od Nickelodeona a Nicka Jr. jako například SpongeBob v kalhotách (SpongeBob SquarePants), Dora průzkumník (Dora the Explorer), Team Umizoomi, Bluebs Clues a Podvodníčci (The Bubble Guppies).

Kromě desítek tisíc titulů, které jsou okamžitě k dispozici na streamu, zahrnuje členství v programu Amazon Prime (www.amazon.com/prime) milion písní a stovky playlistů na službě Prime Music, neomezenou dvoudenní možnost bezplatného dodání milionů položek, včasný přístup k vybraným titulům z kategorie Lightning Deals, neomezené ukládání fotografií a přístup k více než 800 000 knih a to vše za 99 amerických dolarů ročně.

Kompletní informace o hercích a výrobním štábu, včetně životopisů a filmografií jsou k dispozici na stránkách Amazon IMDb (www.imdb.com), nejpopulárnější a nejuznávanější zdroj filmů, televizních pořadů a informací o celebritách.

Kontakty

Amazon.com, Inc.

Media Hotline, Tel : 206-266-7180

Amazon-pr@amazon.com

www.amazon.com/pr

Zdroj: Amazon.com, Inc.

Tuto tiskovou zprávu si můžete prohlédnout online na adrese:

http://www.businesswire.com/news/home/20150410005064/en

Klíčová slova USA-zábava-komunikace-Amazon.com

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.