MČR 2015 v tanečním sportu, latinskoamerické tance

Mistrovství České republiky 2015 v latinskoamerických tancích se uskuteční v sobotu 28.2.2015 od 09:00 ve Velkém sále Paláce Lucerna, Štěpánská 61, Praha 1. Více než 200 nejlepších párů tanečního sportu z celé České republiky bude soutěžit o prestižní titul Mistra České republiky v kategoriích Junioři I a II, do 14 a 16 let, Mládež do 18 let, Top21 do 21let, Dospělí do 35 let, Profi a Senioři nad 35 let. Soutěžit se bude v pěti tancích latinskoamerického rytmu: Samba, Cha-Cha, Paso doble, Rumba a Jive.

Bude to den plný mládí, krásy a kvalitního tance za doprovodu atraktivní hudby. Taneční páry, trenéři a choreografové předvedou výsledky své celoroční práce při špičkových tanečních výkonech.

Přípravy v tanečních klubech naznačují, že nebude chybět zdravá ctižádost a velké napětí při soutěžním zápolení párů nejen na parketě, ale i fanoušků v hledišti, a to zejména českých a moravských tanečních klubů. Účast nejlepších tanečních párů na MČR v prostředí pražské Lucerny zaručuje divákům velmi zajímavou a vzrušující podívanou.

Nejen divákům v sále, ale i u televizních obrazovek, chceme ukázat latinskoamerické tance v celé jejich kráse.

Snahou pořadatele je představit veřejnosti český taneční sport na špičkové úrovni, který si získává stále větší diváckou oblibu a současně prezentovat tanec jako jednu z vhodných sportovních volnočasových aktivit pro děti a mládež.

V průběhu minulých ročníků se podařilo do Lucerny přilákat velké množství tanečních párů z celé republiky, kteří se na tuto tradiční akci rádi vracejí nejen kvůli vysokému kreditu soutěže samotné, ale také kvůli nesporným kvalitám infrastruktury hlavního města a jeho mimořádným historickým hodnotám.

Vstupenky je možné zakoupit v síti Ticketpro.

Kontakt na pořadatele:

Jiří Ševčík, Studio Bohemia, tel.: 777 027 703, e-mail: studiobohemia@seznam.cz

Dobromil Nováček, Agentura Dance, tel.: 603 232 116, www.csts.cz

Klíčová slova ČR-zábava-kondice-sporty-tanec-Studio Bohemia

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Sport
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.