MIELE PŘEDSTAVUJE SVÉ PRODUKTOVÉ NOVINKY

Praha 11. února (PROTEXT)

Na včerejší tiskové konferenci představila společnost Miele systém inteligentní domácnosti Miele@home 2.0 a novinky ve svém produktovém portfoliu - špičkové modely pračky a sušičky W1 a T1, parní troubu s mikrovlnou nebo vysavače řady Celebration.

Systém Miele@home spojuje moderní přístroje pro domácnost s inteligentním síťovým připojením pro větší komfort bydlení a bezpečí domácnosti. Otevírá rovněž nové perspektivy ke stále efektivnější spotřebě energie. Lze jej ovládat z pohodlí domova, nebo když jste na cestách – snadno a pohodlně přes chytrý telefon nebo tablet. Miele@home 2.0 umožňuje začlenit domácí spotřebiče do stávajícího nebo plánovaného systému řízení inteligentních domů. Předpokladem jsou přístroje Miele se zabudovaným modulem se schopností komunikovat. Přenos dat probíhá přes bezdrátovou komunikační technologii ZigBee. S fukcí Miele@mobile máte svůj přístroj Miele pod kontrolou také v okamžiku, kdy nejste doma – díky smartphonu nebo tabletu.

Můžete dálkově sledovat nejen stav přístroje a průběh zvoleného program, ale také zrušit spuštěný program, nebo naopak na dálku spustit program předvolený.

Pračka Miele WMV 960 WPS XL Tronic nabízí optimální kombinaci energetické účinnosti, čisticího výkonu a komfortu obsluhy. Má o 40 % nižší hodnotu spotřeby než nejvyšší třídy energetické účinnosti A+++, a to při době praní kratší než tři hodiny. Kdo opravdu spěchá, dostane svoje prádlo vyprané dokonce za méně než jednu hodinu bez negativního dopadu na kvalitu čistoty. K další výbavě, jíž se tato pračka liší od dalších na trhu, patří dotykový displej XL Tronic s intuitivním ovládáním, patentovaný termovoštinový buben pro zvlášť pečlivé praní a snížení pracnosti žehlení, ukazatel spotřeby EcoFeedback a funkce TwinDos. To je na celém světě první integrovaná dávkovací automatika pro dvoufázové tekuté prací prostředky, která bezvadně čistě vypere bílé anebo silně znečištěné prádlo bez manuálního přidávání prášku. To zajišťují prací prostředky UltraPhase 1 a 2 od Miele, přičemž TwinDos se dá využít i pro běžné tekuté prací prostředky a aviváže. Pračka W1 od Miele disponuje samozřejmě i klasickým zásobníkem na prací prášek. Svůj ideální doplněk najde nový špičkový model v sušičce TMV 840 WP XL Tronic, kterou Miele rovněž poprvé prezentovalo na veletrhu IFA v Berlíně, také s 9 kg a třídou energetické účinnosti A+++. Oba přístroje lze napojit do systému Miele@home.

Zcela nově zkonstruovaný přístroj DGM 6800 v sobě spojuje výhody parní a mikrovlnné trouby v jednom. Na výrobu páry využívá Miele technologii MultiSteam, stejně jako u ostatních parních trub - s výkonným externím výrobníkem páry a osmi parními vstupy na zadní stěně ohřevného prostoru pro rychlou a rovnoměrnou výrobu a rozdělení páry. Mikrovlnný výkon lze nastavit na sedm stupňů, specialitami jsou funkce Quick-Start (například pro ohřátí kakaa na stisknutí tlačítka) a automatický program na popcorn.

Při příležitosti skvělého úspěchu – vyrobení 50 miliónů vysavačů – uvedla firma Miele na trh jubilejní modely podlahových vysavačů Complete C2 Celebration a Complete C3 Celebration.

Vysavač Complete C2 Celebration je vybaven vysokým sacím výkonem 1 600 W. Poradí si jak s tvrdými podlahami, tak s koberci, a díky integrovanému 3dílnému příslušenství s ním perfektně vysajete také čalounění nebo spáry a další hůře přístupná místa. Komfortní práci s vysavačem umožňuje i výškově nastavitelná teleskopická trubice z ušlechtilé oceli, šetřící vaše záda, nebo 10metrový akční rádius. Je k dostání za velmi příznivých 4 990 Kč.

Vysavače z řady Complete C3 Celebration mají účinnost vysávání na tvrdých podlahách A, stejně jako jsou u nich bezkonkurenční emise prachu ve třídě A – jsou tedy optimální pro alergiky na prach. Šampionem je model Complete C3 Electro, vybavený elektrokartáčem ideálním pro hloubkové vysávání koberců a mimořádně komfortním ovládáním.

Více informací na http://www.miele.cz.

Mariana Pohlová

PR

Tel.: 724 351 554

E-mail: pohlova@m-communication.cz

Klíčová slova ČR-elektronika-trendy-služby-obchod

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.