Pánské obleky BANDI přichází s 50% slevou pro záchranné složky

Praha 4. prosince (PROTEXT)

Mimořádná vánoční sleva jako dárek pro POLICISTY, STRÁŽNÍKY a HASIČE za jejich náročnou profesi. BANDI VAMOS - Pánské obleky BANDI přichází s velmi unikátní akcí. Pro členy sborů POLICIE ČR, Městskou policii a HZS ČR nabízí jako "vánoční dárek" v případě nákupu zboží 50% slevu! Mimořádná akce je výrazem toho, že si firma váží náročné, užitečné a přitom nebezpečné práce, kterou členové těchto složek denně odvádí.

"Jedná se o vánoční dárek ve formě slevy na veškeré značkové oblečení od BANDI, a to za polovinu ceny cenu. Policisté, strážníci Městské policie i hasiči si tak v prodejnách po celé ČR mohou pořídit oblečení a dárky k Vánocům, oblečení na Silvestra nebo blížící se plesovou sezónu. Akce platí pouze do 23. 12. 2014," říká majitel společnosti Andrej Bandi Vámoš.

Každý, kdo chce využít 50% slevu na nákup oblečení u BANDI, musí splnit jedinou podmínku - prokázat se služebním průkazem zaměstnance Policie ČR, Městské policie či HZS ČR.

"Přísné podmínky jsou nastaveny proto, že se mezi námi občas najdou lidé, kteří by této akce chtěli zneužít ve svůj prospěch. BANDI chce pomoci opravdu jen těm, kteří zasvětili svůj pracovní život pomoci druhým a nejsou patřičně doceněni. Bez výše uvedených pravidel při prokázání svého zaměstnání nebude možné slevu nárokovat a uplatnit," podotýká majitel firmy.

Důvodem, proč se stabilní, česká firma rozhodla "zvýhodnit" tyto složky při nákupu oděvů, je, že hasiči denně nasazují své zdraví a někdy i svůj vlastní život. Policisté, kteří nás chrání a pomáhají k udržení pořádku, jsou také každým dnem ve službě pod hrozbou rizika újmy na zdraví a životě. Přesto všechno za svou práci všichni obdrží mzdu podobnou, jako například stolař, novinář nebo automechanik. Leckdy i méně.

"Oproti tomu manažeři nebo sportovci vydělávají díky svým úspěchům desetitisíce, statisíce i miliony korun. Společnost BANDI VAMOS jim tento úspěch a možnosti samozřejmě přeje, ovšem tím spíš chce všem policistům, strážníků a hasičům poděkovat, protože je přesvědčena, že jsou nedoceněni, a že si toto jako poděkování za svou náročnou profesi zaslouží."

Příklad slevy:

Při standardním nákupu obleku, košile a kravaty například na policejní či hasičský ples.

Pánský oblek až 6.999 Kč

Společenská košile až 1.499 Kč

Pánská kravata až 399 Kč

Původní cena: 8.897,- Kč

Sleva 50 %: 4.449,- Kč

Zaplatíte pouze: 4.448,- Kč

Podmínky AKCE:

- 50 % sleva je platná na jakýkoliv nezlevněný sortiment v kamenných prodejnách Pánské společenské módy BANDI. Neplatí pro nákup v internetovém obchodě www.BandiVamos.cz.

- Sleva se nevztahuje na zlevněné zboží a nesčítá se s žádnou jinou slevou či akcí.

- Akce je platná pouze pro zaměstnance Policie ČR, Městské policie a Hasičský záchranný sbor ČR, a to pouze v předvánočním období od 1. 12. do 23. 12. 2014.

- Slevu získá pouze klient, který se prokáže platným originálním služebním průkazem pro policisty či hasiče. Na uniformu či jiné doklady bez fotografie, popřípadě odznaky nebude brán zřetel.

Členové výše uvedených složek mohou prodejny BANDI navštívit nejen v Praze, ale také v Plzni, Pardubicích, Brně, Ostravě či Olomouci. Zde je vždy profesionálně vyškoleným personálem o každého klienta vzorně postaráno a v případě potřeby umí tým BANDI oděv přizpůsobit potřebám klienta na počkání, nebo ve velmi krátké lhůtě.

Zákazníky BANDI VAMOS jsou jak lidé různých běžných profesí každodenního života, tak právě i policisté, hasiči, záchranáři, ale například i umělci. Tvářemi společnosti jsou například herci Václav Postránecký a Martin Kraus, či mistr Evropy 2008, krasobruslař Tomáš Verner.

Více informací, včetně ukázky jednotlivých modelů obleků, či doplňků jsou k dispozici na www.bandi.cz

Kontakt:

René Kekely

PR a mediální zastoupení

Tel.: 724 850 690

e-mail: info@renekekely.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz

Klíčová slova ČR-textil-trh-policie-hasiči-firmy-Bandi

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zpracovatelský a výrobní průmysl
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.