Miele představuje svoje vítěze testů

Praha 15. října (PROTEXT)

Málokterému výrobci spotřebičů pro domácnost se daří tak často vítězit v domácích i zahraničních testech kvality. Výrobci prémiových spotřebičů Miele se to však velmi pravidelně daří.

Poslední výsledky dTestu potvrzují, že slova kvalita a spolehlivost nejsou pro značku Miele prázdnými pojmy. V průběhu tří měsíců (od srpna do října 2014) vzešlo z testování nezávislého spotřebitelského testu dTest několik vítězů Miele v různých kategoriích – mezi pračkami, myčkami i vysavači. Firma Miele si od svého založení v roce 1899 zakládá na tom, že svým zákazníkům nabízí jen ty nejkvalitnější spotřebiče a služby. Pod heslem „Immer besser – Vždy lepší“ vyvíjí a do svých výrobků implementuje nejmodernější technologie a využívá jen špičkové materiály. Tam, kde někteří jiní výrobci používají nejlevnější plasty, přichází u Miele ke slovu nerezová ocel, tvrzené sklo či kvalitní plast. Všechny přístroje Miele také procházejí před uvedením do výroby velmi přísným testováním na dobu životnosti 20 let (při běžném provozu), což nedělá žádný jiný výrobce domácích spotřebičů.

Takto vypadají vítězové Miele v jednotlivých testech:

Nejspolehlivější vysavače nesou značku Miele

V srpnovém čísle dTestu byly hodnoceny vysavače. Kromě standardního testování byla zjišťována také spolehlivost přístrojů, a to formou spotřebitelského dotazníku. S přehledem zde zvítězily vysavače Miele. Stejně jako ostatní přístroje, jsou totiž i vysavače Miele testovány na životnost 20 let. Přístroje před uvedením do výroby absolvují velmi přísné testy – např. test hadice (na nosnost), test životnosti motoru, test navíjení kabelu nebo pevnosti rukojeti. Při tzv. prahovém testu zase musí vysavače Miele čelit 16 500 nárazům, stejně jako v každodenním domácím provozu. Svou odolnost zde prokazují opláštění a kolečka.

I mezi pračkami kraluje Miele

V čísle 9/2014 spotřebitelského měsíčníku dTest byly testovány pračky s předním plněním. Z celkového počtu 13 testovaných praček zvítězila pračka Miele WKF 130 WCS.

Rovněž mezi myčkami vítězí dva přístroje Miele

Říjnové vydání dTestu přineslo test vestavných myček. V hodnocení 16 přístrojů opět zvítězila značka Miele, a to hned se dvěma myčkami - G 6300 SCi a G 6360 SCV. Shodou okolností právě tyto dva modely zvítězily i v prestižním německém spotřebitelském testu Stiftung Warentest.

Četná vítězství v mnoha nezávislých a prestižních spotřebitelských testech po celém světě (např. Stiftng Warentest, Öko-Test - Německo, Which - Velká Británie) jasně ukazují, že Miele bývá pro domácnost tou nejlepší volbou. Kromě ocenění kvality a spolehlivosti získávají přístroje Miele pravidelná uznání také za design.

Miele je v mnoha zemích nejoceňovanější značkou v oboru. V německém žebříčku značek „best brands“ byla značka Miele v roce 2013 dokonce označena za nejlepší značku všech dob („best brand ever“). Taková značka mnohé prozradí i o svých uživatelích: zákazníci značky Miele kladou důraz na kvalitu, mají vysoké nároky na techniku i na ekologický aspekt domácích spotřebičů. Ti, kdo kupují Miele, tak jasně prezentují svůj postoj.

www.miele.cz

Kontakt pro média:

Mariana Pohlová

Tel.: 724 351 554

E-mail: pohlova@m-communication.cz

Klíčová slova ČR-elektronika-služby-trendy

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.