Herec PETR ŠTĚPÁNEK dostal k narozeninám oblek od BANDI VAMOS

Praha 3. října (PROTEXT)

Herec PETR ŠTĚPÁNEK dostal k narozeninám oblek od BANDI VAMOS a zazpíval mu JOSEF VÁGNER.

Herec Petr Štěpánek oslavil ve čtvrtek 2. října své 66. narozeniny. Majitel společnosti Pánské obleky BANDI VAMOS - Andrej Bandi Vámoš, kde se obléká řada celebrit, mu s kolegy a přáteli uspořádali oslavu narozenin v rámci nově zrekonstruované pražské prodejny a následné after párty. Umělec dostal jako dar kromě velkého dortu ve tvaru moravského soudku, a kvalitního vína z Moravy, také oblek s 66. a poukaz na oblečení dle vlastního výběru. K narozeninám mu zazpíval také muzikálový zpěvák a herec Josef Vágner, který dokonce před mnoha lety hrál v pohádce, kde mu maminkou byla Štěpánkova manželka Zlata Adamovská…

Jan Přeučil a Eva Hrušková, Pavel Kožíšek, Robert Vano, Jaroslav Svěcený, Lubomír Brabec, Andrea Kalivodová, Lukáš Langmajer, Ray Koranteng, Radim Schwab, Martin Maxa, Josef Vágner, Jan Havlovic a mnozí další přišli do nově zrekonstruované prodejny Pánské obleky BANDI na Budějovické ulici v Praze, aby si ji prohlédli a následně zhodnotili sortiment. Všichni se shodli na tom, že prostory jsou velmi reprezentativní a nabídka oděvů skutečně široká a pestrá.

"Pro mě je značka BANDI opravdu zárukou kvality, spokojenosti i důkazu, že se tady o člověka starají bez rozdílu profese či věku, vždy naprosto perfektně,“ zhodnotil herec Jan Přeučil. Podobného názoru byli třeba Martin Maxa nebo mistr etikety Ladislav Špaček.

"Velmi si vážíme účasti všech našich hostí na dnešní akci, ale vážíme si každého našeho zákazníka a opravdu on je pro nás pánem. My doporučíme, poradíme, ale zákazník se v našich oblecích musí cítit dobře, příjemně a jsme velmi rádi, když se pak i vrací. A je pro nás čest, že se u nás obléká řada osobností z oblasti filmu, divadla, televize, sportu, ale třeba z lékařského, vědeckého či politického života,“ řekl majitel společnosti Andrej Bandi Vámoš

Na večírku se dokonce objevili i dva katoličtí duchovní - Zbigniew Czendlik z Lanškrouna a René Václav Strouhal z moravských Moutnic, kteří se shodli na tom, že móda od BANDI VAMOS je dostupná všem a člověk se v ní cítí tak, jako kdyby byla na něj přímo šitá.

„Je to něco, co mile překvapí, v čem se člověk dobře cítí, a co dává každému z nás nějakou „tvář“. A to je důležité i pro nás pro kněze,“ podotkl Páter Strouhal.

Na následné afterpárty se dostal ke slovu i majitel firmy Andrej Bandi Vámoš, který všem přítomným poděkoval za přízeň, prozradil něco z novinek a nechyběly ani soutěže o hodnotné ceny… Například ve vázání kravat i o nejlepší obchodní heslo značky BANDI.

Hvězdou večera se pak stal herec Petr Štěpánek, který přijel přímo z představení v divadle a k narozeninám dostal dort, víno z Moravy, oblek s číslem 66. a také hodnotný šek na nákup oblečení dle vlastního výběru. Písničkami Nezapírám a Holky z naší školky mu pogratuloval muzikálový herec, zpěvák a člen klanu Vágnerů - Josef Vágner.

"Děkuju moc všem, velmi mile jste mne překvapili a dojali. Velmi si toho vážím a jsem moc rád, že jsem alespoň na chvíli mohl přijet sem mezi Vás i se svou ženou Zlatou,“ reagoval slovy s dojetím Štěpánek.

Dalšími, kdo na akci zazpíval, byl Martin Maxa a nejvyšší český zpěvák a herec, hlavní představitel muzikálu Fantom opery Radim Schwab.

Společnost Pánské obleky BANDI má mj. také novou tvář. Stal se jí krasobruslař, mistr Evropy 2008 a hlavní představitel nové show na ledě Jen počkej, zajíci! Tomáš Verner. Ten před časem nafotil celou kolekci společenského i volnočasového oblečení pro BANDI VAMOS a firma s ním chystá i jeho vlastní "limited collection Tomáš Verner“, kterou představí za pár měsíců.

Prodejny BANDI najdou zájemci kromě Prahy, také v Plzni, Pardubicích, Brně, Ostravě a Olomouci.

www.bandi.cz

www.facebook.com/pages/BANDI-VAMOS/119422531435709

Kontakt:

René Kekely

PR a mediální zastoupení

Tel.: 724 850 690

e-mail: info@renekekely.cz

www.bandi.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz

Klíčová slova ČR-divadlo-lidé-textil-móda-Štěpánek-BANDI VAMOS-firmy

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zpracovatelský a výrobní průmysl
Média, společnost a životní styl
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.