Knihovny budou praskat pod tíhou nově odhalených informací

Praha 29. září (PROTEXT)

Vážené dámy, vážení pánové, Rádi bychom vás informovali, že se právě do obchodů dostává kniha "Emoční rovnice" od předního českého kouče Aleše Kaliny. Kniha je dalším krokem k tomu, aby se hlavní životní motto Aleše Kaliny "Lepší život pro každého" stalo realitou pro ještě větší počet lidí. Aleš dlouhodobě usiluje o to, aby se lidé v životě cítili dobře, byli spokojení nejen se svou prací, se svým partnerem, ale hlavně sami se sebou.

Nejedná se jen o další osobně rozvojovou publikaci. Emoční rovnice jsou systematickou metodou, která nespokojenému člověku pomáhá uvědomit si nejen to, proč se v nepříjemné situaci nachází, ale která ho především provede na cestě z ní! Za metodou stojí 10 let studia a ověřování a mnoho spokojených klientů, pro které Emoční rovnice znamenaly životní zlom, nový odrazový můstek i záchranný kruh v nezvladatelné životní situaci.

Podle posledního šetření ČSÚ (1) jsou Češi se svým životem relativně spokojeni. Tato relativnost je dobře viditelná na jiné statistice. Podle České psychiatrické společnosti trpí nějakou duševní chorobou 3,000.000 Čechů. Nejrychleji narůstá počet lidí s depresí (80.000 pacientů) a demencí (50.000 pacientů). Přitom zdravotní péče o duševně nemocné je značně podfinancovaná (2) a jelikož nedochází k vývoji nových léků a léčebných způsobů, mnoha pacientům se ani nedostane odpovídající péče. Přesto se ročně předepíší psychofarmaka až za 3,5 miliardy korun (3).

Metoda emočních rovnic není novým antidepresivem, ale způsobem, jak v sobě najít a odstranit vzorce, které se v nás během výchovy a dalšího života usídlily a negativně náš život a naše snažení ovlivňují. Není divu, že Češi jsou nejméně spokojení se svou finanční situací, když jsme tak dlouho slýchávali, že peníze smrdí a že poctivou prací se zbohatnout nedá.

10. října je den duševního zdraví. Pojďme si ho společně připomenout tím, že se sami nad sebou zamyslíme a slíbíme si, že se konečně (a jen a pouze vlastní zásluhou) budeme mít lépe.

Aleš Kalina pracuje v oblasti koučinku 25 let, především v oblasti vztahů je uznávanou osobností. Spolupracuje jak s audiovizuálními (televize Barrandov, ČT - pořad Sama doma, Český rozhlas, v přípravě seriál o vztazích na Frekvenci 1), tak s tištěnými (Lifestylové magazíny, deníky) médii. Pořádá živé semináře v českých i slovenských městech a řídí síť certifikovaných koučů.

(1) Tisková zpráva ČSÚ ze dne 28.5.2014

http://www.czso.cz/csu/tz.nsf/i/zivotni_podminky_ceskych_domacnosti_20140528

(2) http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/139469-tretina-cechu-nekdy-trpi-psychickymi-potizemi/

(3) http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/167177-pribyva-uzivatelu-antidepresiv-firmy-ale-na-novych-nepracuji/

Kontakt:

Mindsoft s.r.o.

K Rozkoši 326

149 00 Praha 4

e-mail: media@aleskalina.cz

Tel.: 602 375 165

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz

Klíčová slova ČR-literatura-Kalina-Mindsoft

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.