Módní a oděvní doplňky, textilní galanterie, bižuterie, bytové doplňky, dekorace, hračky, karnevalové dekorace, netradiční dárky

Praha 5. září (PROTEXT)

Doplňky, drobnosti, různé maličkosti, to jsou ty nejdůležitější věci, které dělají ten konečný úspěch, kterého chceme ve výsledku dosáhnout. Není nejdůležitějším značkové oblečení, nábytek z nejnovějšího katalogu, celkový dojem dělá detail. Dotváří konečné dílo a dodává mu šmrnc. E-shop www.prima-obchod.cz předkládá širokou nabídku přesně těch zdánlivých drobností, které ve výsledku znamenají kolosální finále konečného dojmu.

Jednotlivá oddělení e-shopu www.prima-obchod.cz jsou přehledně rozčleněny, takže vyhledávání je velice srozumitelné. Sekce módních a oděvních doplňků předkládá desítky přesně těch detailů, které každá žena i muž ocení, při dotažení svého oděvu k dokonalosti. Brýle, čepice, deštníky, ale i šátky, šály, kravaty a motýlky, to všechno jsou drobnosti s velikým významem. K šatům a kostýmkům patří brože, prsteny, ozdoby do vlasů a samozřejmě hodinky. Muži mají omezenější nabídku, než ženy a právě proto by měli věnovat značnou pozornost, třeba takovým manžetovým knoflíčkům. Všechny tyto nezbytnosti, kterými ozvláštníte svůj oděv, najdete v oddělení bižuterie. Ale nejen všední dny si žádají detaily a pokud se chystáte na karnevalovou nebo narozeninovou párty, tématický ples a jinou podobnou událost, nechte se inspirovat sekcí karnevalové dekorace, která skýtá množství kostýmů, karnevalových masek a paruk pro děti i dospělé.

Velký výběr detailů ocení rovněž každá domácnost, která ladí své obydlí k dokonalosti, pro tyto účely jsme zřídili kategorii bytových doplňků, kde najdete stylová povlečení, pohodlné polštářky nebo třeba osvětlení pro nejrůznější účely. Taktéž oddělení dekorací nabízí eleganci a švih do každého domova i kanceláře.

Textilní galanterie je sekce určená všem švadlenám, šičkám, pletařkám a všem kreativním osobám, které dokáží z látky, krajek, knoflíků, šňůrek a provázků vytvořit krásná i praktická díla. A to ještě není všechno, pro ty kdož dokáží tvořit, nabízíme výběr výtvarných a kreativních potřeb, které podpoří vaší fantazii a doladí konečný efekt.

Do nabízených drobností jsme zařadili i nabídku originálních a netradičních dárků, protože si myslíme, že doladění a dokonalou tečku si žádá i každá oslava narozenin a svátků, nahlédněte do naší nabídky a vyberte ten pravý dárek pro svého oslavence. Pro ženy i muže, z lásky i pro radost. Dětskou radost podpořte nějakou tou hračkou a uvidíte, že dárky od nás zakoupené, určitě nezůstanou ležet na dně šuplíku.

Máte jakékoliv dotazy, nenašli jste drobnost, kterou jste hledali, kontaktujte nás prosím, rádi vám vyjdeme vstříc.

TĚŠÍME SE NA VAŠI RADOST Z NAŠICH MALIČKOSTÍ

WWW.PRIMA-OBCHOD.CZ

Kontakt:

Martin Schwarzer

1.Máje 733/10

Bolatice 74723

Tel: 604 742 448

Email: obchod@prima-obchod.cz

Web: http://www.prima-obchod.cz

Klíčová slova ČR-obchod-služby

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.