Administrace VPS s Linuxem na pár kliknutí? Zvolte Coolhousing

Praha 29. února (PROTEXT)

Líbí se vám výhody virtuálních serverů oproti klasickému webhostingu? Rádi byste jich využili, ale bojíte se náročné administrace operačního systému? Díky Webové administraci virtuálních serverů se v Coolhousingu platforma Linux konečně přibližuje obyčejným lidem bez hlubokých technických znalostí.

Společnost Coolhousing představuje rozšíření své webové administrace virtuálních serverů.

Vedle samotných serverů umí tento bezplatný nástroj nově konfigurovat také nastavení předinstalovaného operačního systému CentOS Linux. Nový administrační panel je přímo integrován do stávajícího webového rozhraní VPS Admin.

Zákazník virtuálního serveru tak nemusí přímo vědět, jak v Linuxu nakonfigurovat jednotlivé potřebné služby, naopak. Ke všemu podstatnému se dostane v jediném spolehlivém rozhraní. Webová administrace virtuálních serverů svede v předinstalovaném CentOS Linuxu měnit heslo uživatele root, nastavovat domény i subdomény včetně jejich přesměrování, konfigurovat firewall či umožní vytvoření personalizované chybové stránky. Konfigurovat lze webový server Apache, funkce PHP i databázové servery.

Administrační panel je zdarma k dispozici všem uživatelům předinstalovaného operačního systému CentOS Linux na virtuálních serverech Coolhousing. Společnost Coolhousing jeho zavedením reaguje na poptávku po volnosti a širokých možnostech přizpůsobení virtuálních serverů.

"Virtuální servery při podobné ceně svými možnostmi převyšují klasický webhosting, obvykle však také vyžadují znalost konfigurace jednotlivých služeb. Díky sloučení potřebných nastavení do přehledného webového rozhraní nemusejí nyní zákazníci virtuálních serverů Coolhousingu konfigurovat operační systém přímo," objasňuje výhody webové administrace Karel Umlauf, jednatel společnosti Coolhousing.

Kompletní přehled funkcí webové administrace:

- Změna hesla uživatele root,

- nastavení domén a subdomén či jejich přesměrování,

- založení či zrušení FTP účtů,

- založení či odstranění MySQL anebo PostgreSQL databází,

- vytvoření či smazání CRON úloh,

- nastavení firewallu pro IPv4 i IPv6,

- upravení proměnných v PHP,

- vytvoření personalizované chybové stránky.

Nabídku virtuálních serverů společnosti Coolhousing začínající již na 174 korunách měsíčně najdete na adrese http://www.coolhousing.net/vps-virtualni-privatni-server.html.

Zákazníci virtuálních serverů se mohou do webového rozhraní administrace přihlásit na stránce

Kontakt:

Jiří Dvořák, DiS.

COOLHOUSING.NET

Vinohradská 190, Praha 3

e-mail: info@coolhousing.net

tel: +420 775 310 929

Klíčová slova ČR-počítače-internet-software-firmy-Coolhousing.net

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.