Tisící mikroskop TESCAN získala společnost Preciosa

Brno 10. října (PROTEXT)

Akciová společnost TESCAN, světový výrobce a dodavatel systémů a řešení v oblasti elektronové mikroskopie, prodala jubilejní tisící přístroj.

Ačkoli většina z produktů firmy směřuje do zahraničí, tisící prodaný přístroj zůstal symbolicky doma. Autoemisní rastrovací elektronový mikroskop budou využívat odborníci akciové společnosti Preciosa v Jablonci nad Nisou ke zlepšení a inovaci svých produktů a vývoji nových výrobních technologií.

Jak říká Lubomír Málek, ředitel pro rozvoj společnosti Preciosa, o koupi mikroskopu TESCAN rozhodly jeho parametry a rozsah pozorovacích i měřicích možností, pochopitelně ve vztahu k nabízené ceně zařízení. "Naše rozhodování významně ovlivnily i reference, které jsme na toto zařízení měli od našich externích partnerů. V průběhu výběru mikroskopu jsme vyzkoušeli obdobná zařízení různých firem, přičemž mikroskop TESCAN se nám jevil i uživatelsky nejpřívětivější. Velmi cenná byla možnost důkladně si vytipované zařízení vyzkoušet přímo u dodavatele. Z hlediska kvalitního a bezproblémového užívání mikroskopu je velkým plusem také dostupnost servisu v České republice," shrnuje přednosti mikroskopu TESCAN Lubomír Málek.

TESCAN, a.s. je světový dodavatel vědeckých přístrojů a řešení v oblasti rastrovací elektronové mikroskopie s využitím pro různé aplikace. Značka TESCAN si za dvacet let svého působení získala renomé inovativním přístupem k nabízeným řešením, úzkou spoluprací se špičkovými vědeckými pracovišti univerzit i vědeckých institucí nejen v ČR, ale hlavně v zahraničí, a v neposlední řadě svou pružností při řešení požadavků zákazníků. Přístroje firmy TESCAN pracují u uživatelů v téměř šedesáti zemích světa.

Kontakt:

Ing. Hana Glatzová

Ředitelka divize Obchodní

TESCAN a.s.

Tel: +420 547 130 414

E-mail: Info@tescan.cz

http://www.tescan.com

Mgr. Daniel Libertin

PR Specialista

ANTECOM s.r.o.

antecom@antecom.eu

ČTK ke zprávě vydává fotografii, která je k dispozici ve Fotobance ČTK na adrese

http://multimedia.ctk.cz/cs/foto/hledani?sendFlag=1&q=protext&name=1&lang=none&service%5B%5D=1&service%5B%5D=2&service%5B%5D=3&service%5B%5D=4&service%5 B%5D=5&service%5B%5D=6 a na webu Protextu http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-elektronika-firmy-Tescan-PROTEXT

Oblast
Jihomoravský (bn)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.