LEGENDÁRNÍ SVĚTOVÁ FILMOVÁ SOUTĚŽ 48 HOUR FILM PROJECT MÍŘÍ POPRVÉ DO ČESKA!

Praha 30. září (PROTEXT)

48 HOUR FILM PROJECT, největší časovaná filmová soutěž na světě - koná se ve 100 městech, slaví tento rok 10. výročí. Soutěž se poprvé v historii koná i v České republice - v Praze.

Pražský 48 Hour Film Project se bude konat od 21. do 23. října 2011 a vyvrcholí 29. října, s promítáním soutěžních filmů v kině Lucerna a after party v Chapeau Rouge. Soutěž bude posuzovat porota z obchodního a filmového světa.

Vítěz pražské soutěže obdrží Grand cenu v podobě letenky do USA, kde se budou v rámci mezinárodního filmového festivalu promítat nejlepší filmy z celého světa. Vítěz bude mít také možnost soutěžit o mezinárodní peněžní odměnu a promítání v rámci filmového festivalu v Cannes 2012.

Pro festivalové a registrační info navštivte: http://www.praha48film.com.

Generálním partnerem 48 Film Projectu v Praze je Dreamcatcher (http://www.dreamcatcher.cz) - projekt pro mladé lidi ve věku od 11 do 21 let, který pomáhá plnit jejich sny. Do projektu se přihlásilo již přes 1200 snů a na realizaci úspěšných snů bylo rozděleno téměř 2,500.000 Kč. To vše díky České spořitelně, která projekt přináší. Součástí projektu je i DreamTeam, který je složen ze známých osobností, jako jsou například Lucka Vondráčková, Kristýna Leichtová, Bára Špotáková, Karel Abrahám, Radek Banga, Tomáš Kraus nebo Michal Novotný.

Oficiální cestovní kanceláří projektu je Condor Air Travel Service (http://www.condor.cz. Festivalovým hlavním mediálním partnerem je Nova Cinema a tisková agentura Mediafax.

Kontakt:

Petra Ratner

48 HOUR FILM PROJECT PRAHA 2011

http://praha48film.com

http://www.newspiritcinema.com

E-mail: petrafilm@gmail.com

Klíčová slova ČR-film-festival-Cat House

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.