TENDENCE - již 16. ročník veletrhu interiéru a designu

Na letošní podzim se opět připravuje tradiční, v pořadí již 16. ročník mezinárodního veletrhu interiéru a designu TENDENCE 2011. Tato událost proběhne opět v podzimním termínu od 15. - 18. září 2011 na Výstavišti Praha Holešovice.

Veletrh Tendence má za sebou již 15 úspěšných ročníků, naším mottem vždy bylo naplnit význam slov TRADICE - KVALITA - PRESTIŽ.

Tendence bude opět složena z části zaměřené na dekorace, stolování a bytový textil a z části nábytkové. Letošní ročník je doplněn o souběžné výstavy Fórum kuchyní a Světlo a design. Novinkou je znovuoživení veletrhu BONEXPO, který se zaměřuje na dárky a exkluzivní předměty a bude také probíhat společně s veletrhem Tendence.

Veletrh TENDENCE, který se již tradičně těší vysoké účasti z řad vystavovatelů i návštěvníků, má i letos svá velká lákadla.

Letošní největší událostí bude ale společná prezentace společností Himolla, K+W Pölstermöbel a Mobax. Tyto společnosti tvoří jeden velký stánek o velikosti 600 m2. Německá jednička v čalouněném nábytku společnost Himolla Polstermöbel se představí na veletrhu Tendence poprvé. V nabídce této společnosti naleznete moderní i klasické sedací soupravy, relaxační křesla a nábytek do jídelen. Zastoupení pro ČR má společnost Mobax ČR, s.r.o.

V rámci veletrhu Tendence opět připravujeme i sekci Fórum kuchyní. Po loňském úspěšném startu představí i letos řadu novinek a současných trendů z tohoto oboru. Návštěvníci se mohou těšit na prezentace celé řady kuchyňských spotřebičů a spotřebičů do domácnosti.

Kromě kvalitního a designově propracovaného zboží bude pro návštěvníky připraven i doprovodný program. Oblíbená přehlídka top design se uskuteční i v letošním roce a půjde opět o zajímavou podívanou. Připraveny jsou i další dvě soutěže se společnostmi Exit 112 a Alhambra.

Změny chystáme i pro samotný areál Výstaviště Praha Holešovice. Navýšena bude kapacita parkoviště a připraveny budou také nové restaurace a kavárny. Určitě upozorníme na novou sushi restauraci, kterou pro Vás připraví společnost Culinaria šéfkuchaře Honzy Řepy. Tato společnost pořádá i kurzy výroby sushi.

Věříme, že i letošní ročník veletrhu Tendence zůstane příjemnou, krásnou a přínosnou akcí, která se stane inspirací pro zařizování Vašich domovů.

Kontakt:

Jakub Špaček

Terinvest

tel.: 724 6120 75

e-mail: spacek@terinvest.com

Klíčová slova ČR-byty-trendy-styl-firmy-Terinvest

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.