Rita Wilsonová stáhla žalobu proti Melisse Pearlové ohledně vzácného plakátu kapely Beatles

New York 23. června (PROTEXT/PRNewswire)

Spor týkající se vzácného plakátu kapely Beatles z roku 1962 byl smírně vyřešen. Melissa Pearlová prodala plakát Ritě Wilsonové, která Melissu Pearlovou pověřila, aby ho sehnala pro Toma Hankse, který je manželem Rity Wilsonové. Plakát se poté stal předmětem soudního sporu, který Rita Wilsonová vedla proti Melisse Pearlové. Žaloba a všechny nároky Wilsonové vůči Melisse Pearlové na základě předmětného soudního sporu byly nyní staženy.

Tento spor vznikl na základě určitých nedorozumění při prodeji plakátu. Přestože Pearlová poskytla při jeho prodeji Ritě Wilsonové potvrzení z londýnské aukční síně Sotheby's London a další dokumenty potvrzující jeho pravost, bylo nedorozumění vyřešeno až po předložení dalších dokumentů potvrzujících pravost tohoto díla.

Rita Wilsonová a Tom Hanks jsou s tímto uměleckým dílem, které pro ně Melissa Pearlová před lety obstarala, velmi spokojeni.

Zdroj: Lavely & Singer

At 42West:

Leslee Dart: +1-212-277-7551

Melissa Stoneová: +1-424-901-8721

Klíčová slova USA-soud-kultura-Lavely & Singer

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.