Rezidence White Garden nabízí před kolaudací poslední volné byty

Praha 12. července 2018 (PROTEXT)

Rezidence White Garden patří mezi komorní projekty spojující neokázalý luxus rekonstruovaného secesního nájemního domu s hodnotnou současnou architekturou. Před srpnovou kolaudací zbývá posledních sedm bytů od 3+kk po luxusní penthouse 5+kk. White Garden přináší klidné bydlení s unikátní zahradou ve vnitrobloku jen 3 minuty chůze od životem kypícího Anděla.

Luxusní developerské projekty v širším centru Prahy nabízejí buď prvotřídně zrekonstruované historické domy nebo atraktivní novostavby. Rezidence White Garden vybočuje netradičním spojením secesního domu z roku 1887 se zcela novou budovou, nyní těsně před kolaudací. Mezi oběma objekty vznikl od ruchu města odstíněný vnitroblok s unikátní zahradou. „Zahrada dala celému projektu nejen název, ale skutečnou výjimečnost. Uzavřený komplex přinese posezení pod vzrostlými stromy, okrasné keře, traviny a odpočinkové zóny. Byty ve vyšších patrech otevřou výhledy na Smíchov, vltavské nábřeží, Petřín i Vyšehrad,“ říká Jakub Sedmihradský, Business Development Director.

Všechny byty jsou připraveny k individuálnímu dokončení všech povrchů, koupelen a dveří dle vkusu kupujícího. Samozřejmostí je možnost garážového stání přímo v objektu. Nad ostatními luxusními byty ční byt číslo 30, penthouse v dispozici 5+kk, jehož velkorysých 184 m2 vnitřních prostor doplňuje 65 m2 velká terasa.

Základní informace o projektu White Garden

• Posledních 7 volných jednotek v sedmipodlažní stavbě v těsné blízkosti Anděla.

• Byty 3+kk až 5+kk o rozměrech 91 m2 až 184 m2 s cenou od 13 950 000 Kč až 27 900 000 Kč.

• Jedinečná zahrada se vzrostlými stromy, relaxačními zónami a zelení přímo ve vnitrobloku domu.

• Garážová stání přímo v objektu.

• Netradiční propojení špičkově zrekonstruovaného secesního domu se zcela novou budovou.

Výhody lokality Praha 5 Anděl

• Jedna z nejživějších oblastí metropole s veškerým potřebným zázemím, včetně mezinárodních škol, v docházkové vzdálenosti.

• Dokonalá dopravní dostupnost, metro vzdálené 3 minuty chůze.

• Blízká Vltava pomáhá utvářet příjemné mikroklima i v horkých letních měsících.

LEXXUS Group

LEXXUS nabízí širokou nabídku nových bytů v developerských projektech, rodinných domů a pozemků v Praze a okolí. Již více než dvě desítky let se specializuje na nové byty a je jejich největším prodejcem v Praze. LEXXUS je oblíbenou volbou náročných klientů, požadujících vysokou kvalitu služeb a nabídky.

Do portfolia skupiny LEXXUS Group dále patří značka Lexxus Norton, která se zaměřuje na prodej či pronájem výhradně luxusních, nadstandardních rezidenčních nemovitostí v nejlepších lokalitách Prahy a okolí.

Kontakt

Karel Pluhař Mediální zástupce, Topic PR

Email: kpluhar@topicpr.cz

Telefon: +420 724 44 29 29

www.lexxus.cz

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

ČR-reality-byty-stavby

Category

Construction, building materials, real estate

Region

Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.