Společnost Vestcom International, Inc. koupila Integrated Retail Limited

Little Rock (Arkansas) 11. července 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost Vestcom, přední poskytovatel technologií řešení pro označování a tvorbu regálových etiket v oblasti maloobchodních a spotřebních výrobků, dnes oznámila akvizici společnosti Integrated Retail Limited („iRex"), britské maloobchodní technologické společnosti, která je nejlépe známá svým multimediálním systémem označování zboží cenami s názvem iRexM3.

Přírůstek inovativních řešení společnosti iRex ke špičkové platformě společnosti Vestcom bude prospěšný pro stávající i budoucí zákazníky tím, že poskytne jasný a konzistentní obsah pro regálové etikety prostřednictvím různých forem médií, včetně digitálních, aby potěšila nakupující zákazníky a vybudovala věrnost ke značkám a podpořili růst.

John Lawlor, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Vestcom, uvedl: „Společnost Integrated Retail Limited je pro Vestcom skvělým doplněním. Řešení iRexM3 nabízí označování zboží cenami v reálném čase, konzistenci a legislativní plnění, a v kombinaci s existujícími možnostmi a působností společnosti Vestcom v oblasti regálového označování nám pomůže rozšířit naše základní schopnosti na digitální média regálového označování v USA, Evropě a Asii."

„Jsme nadšeni, že budeme moci poskytovat výhody systému iRexM3 maloobchodníkům, což jim umožní neustále zlepšovat zkušenosti nakupujících zákazníků, konzistentnost a dodržování legislativy," řekl Steve Thornton-Greet, výkonný ředitel společnosti Integrated Retail. „Jako součást společnosti Vestcom, přední světové společnosti v oblasti technologií pro maloobchodní označování, jsem nadšen z platformy, která nám nyní umožňuje urychlit přijetí naší technologie a efektivněji sloužit našim klientům".

O společnosti Vestcom International, Inc.

Společnost Vestcom, se sídlem v Little Rock v Arkansasu, je předním poskytovatelem technologických řešení pro označování zboží cenami v oblasti maloobchodních a spotřebních výrobků, která největším maloobchodníkům a jejich dodavatelům v zemi přinášejí osvědčené výsledky a ovlivňují chování zákazníků v místě rozhodování. Tato řešení zpracovávají více než 3 miliardy cen / aktualizací slev týdně prostřednictvím výrobních zařízení rozmístěných po celých Spojených státech. Služby společnosti Vestcom jsou výhodně pro maloobchodní klienty tím, že snižují celkové náklady na vlastnictví, zvyšují maloobchodní prodej a koordinují výrobu etiket na místě s maloobchodníky a partnery jejich značek. Více informací o návštěvě společnosti Vestcom naleznete na webových stránkách www.vestcom.com

O společnosti Integrated Retail

Společnost Integrated Retail Limited (známá jako iRex) má 17 let zkušeností s poskytováním cenových a marketingových zpráv přímo na regálové etikety. Inovativní cloudové řešení M3 (software jako služba) společnosti iRex nabízí dodávky velkokapacitních POS, dynamických regálových etiket, elektronických regálových štítků a automatizovaného označování v reálném čase z jediného zdroje dat.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/694249/Vestcom_Logo.jpg

KONTAKT: Jeff Weidauer, 501-663-0100, jweidauer@vestcom.com

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

USA-obchod-trh-Vestcom International

Category

Retail chains and goods distribution

Region

USA, Canada, U.N.

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.