Společnost Micfo otevírá šest nových datových center a rozšiřuje tím globální působnost na 55 datových center

Charleston (Jižní Karolína) 11. července 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost Micfo pokračuje v roce 2018 ve své robustní expanzi prostřednictvím otevírání klíčových provozoven v Kanadě, na Havaji a ve vnitrozemí USA.

Společnost Micfo, poskytovatel infrastruktury jako služby (IaaS), dnes oznámila otevření šesti nových míst datových center za účelem poskytování lepších služeb zákazníkům v USA a mezinárodním zákazníkům. Spolu s nedávnou akvizicí společnosti OppoBox tato expanze dále posiluje působnost společnosti o deset trhů s datovými centry a globální působnost rozšiřuje na celkem 55 datových center na pěti kontinentech.

„S novými inovacemi a vzestupem vznikajících technologií, jako jsou IoT a AI, se objevily nové výzvy, které vyžadují pokročilou a cílenou infrastrukturu," říká Amir Golestan, generální ředitel a zakladatel společnosti Micfo. „Otevření šesti nových datových center a převzetí společnosti OppoBox nám umožňuje pokračovat v poskytování distribučních řešení s nízkou latencí, geograficky distribuovaných řešení, která jsou velmi lokální a nabízejí zpracování dat v reálném čase na místě."

Společnost Micfo se sídlem v Charlestonu je přední dodavatel cloudových technologií po dobu dvaceti let a v současné době provozuje jednu z nejrozsáhlejších sítí globálně rozptýlených cloudových platforem pro aplikaci mlžných a hraničních sítí (fog/edge). Šest nových datových center v klíčových lokalitách v Kanadě, na Havaji a ve vnitrozemí USA bude lépe obsluhovat mezinárodní zákazníky.

Nové datové centrum společnosti v Kanadě, její druhá lokalitě v této zemi, nyní dosahuje k zákazníkům v Montrealu a Torontu. Nová lokalita na Havaji byla strategicky vybrána tak, aby individuálně propojila Austrálii a Japonsko s kontinentálním územím USA a zlepšila latenci a propojení v obou zemích. Další datová centra společnosti Micfo v Omaze, Kansas City a Little Rock umožňují společnosti lépe obsluhovat zanedbané a řídce osídlené trhy v USA.

Šesté datové centrum bylo explicitně zvoleno s ohledem na zákazníky společnosti Micfo z oblasti finančních služeb a technologií. Druhá lokalita společnosti Micfo v New Yorku nyní obsluhuje telekomunikační budovu na adrese Hudson 60 a budovu AT&T na adrese 32 Avenue of Americas.

O společnosti Micfo

Se 55 lokalitami datových center společnost Micfo provozuje poskytovatel infrastruktury jako služby (IaaS) jednu z největších sítí globálně rozptýlených cloudových platforem. Při přemýšlivém rozšiřování své škálovatelné a geocentrické infrastruktury je strategií společnosti Micfo růst její klientské základny prostřednictvím dodržování slibů a neustálého vyhodnocování výsledků těchto služeb.

Kontakt pro tisk

press@micfo.com

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

USA-komunikace-počítače-Micfo

Category

PC, Internet, telecommunications, post service

Region

USA, Canada, U.N.

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.