RevitaLash® Cosmetics představuje k oceněné kolekci také produkty pro péči o vlasy

 (PRNewsfoto/RevitaLash Cosmetics)

(PRNewsfoto/RevitaLash Cosmetics)

Ventura (Kalifornie) 9. července 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Lékařsky vedené produkty budou uvedeny na trh v červenci 2018

Dlouhodobý lídr a průkopník v kategorii péče o řasy a obočí společnost RevitaLash® Cosmetics oficiálně představila novou Kolekci péče o vlasy. Tento tříproduktový sortiment obsahující šampon pro pevnější vlasy, kondicionér pro pevnější vlasy a pěnu pro zvýšení objemu vlasů doplní oceněné produkty pro péči o řasy a obočí a poskytne bezkonkurenční řešení pro oživení jemných a řídkých vlasů jak pro muže, tak pro ženy.

„Účelové výrobky pro péči o vlasy jsou ideálním doplněním našeho stávajícího portfolia péče o řasy a obočí," říká Dr. Michael Brinkenhoff, zakladatel a generální ředitel společnosti RevitaLash® Cosmetics. „Byli jsme odhodláni nalézt nejlepší způsob, jak dosáhnout výsledků, které vidíme u našich stávajících produktů, také v kategorii péče o jemné a řídké vlasy, abychom vštípili a inspirovali důvěru."

Nabídka jedinečných formulací obsahu šamponu a kondicionéru na zpevnění vlasů zahrnuje ingredience pro optimalizaci zdraví pokožky hlavy. Čisticí a hydratační vlastnosti tohoto dua produktů oživují vlasy, které vypadají plnější a pevnější a zlepšují celkové zdraví vlasových vláken.

Exkluzivní Pěna pro zvýšení objemu vlasů obsahuje vlastní patentovanou složku BioPeptin Complex®, která je také součástí mnohonásobně oceněného kondicionéru na řasy RevitaLash Advanced, a je prokázáno, že zvyšuje vitalitu vlasů, zlepšuje elasticitu, pomáhá zamezovat lámavosti vlasů a zlepšuje úpravu. V nedávné studii spotřebitelů 94 % respondentů zaznamenalo zdravější a plnější vlasy po pouhých 8 týdnech.

Klinicky testovaná kolekce neobsahuje parabeny ani ftaláty, je hypoalergenní, nebyla testována na zvířatech a je bezpečná pro použití na barvené vlasy. Kolekce péče o vlasy společnosti RevitaLash® Cosmetics je ideální pro řešení potřeb jemných a řídkých vlasů. Oživuje vlasová vlákna, která byla poškozena nadměrným odbarvováním a/nebo chemickým stresorům a stresorům životního prostředí.

Produkty kolekce péče o vlasy společnosti RevitaLash® Cosmetics, které jsou v prodeji od července 2018, budou nabízeny v cenách od 36 do 175 USD.

O společnosti RevitaLash® Cosmetics

Společnost RevitaLash® Cosmetics je světová jednička ve výrobě zpevňujících a vyživujících kondicionérů na řasy, vlasy a obočí. Kolekce této značky, která byla založena v roce 2006, obsahuje oceněný kondicionér na řasy RevitaLash® Advanced a kondicionér na obočí RevitaBrow® Advanced a je k dispozici v lékařských ordinacích, lázních, salonech a specializovaných prodejnách v 62 zemích. Podporovatel neziskových iniciativ týkajících se rakoviny prsu společnost RevitaLash Cosmetics věnuje část výtěžků na výzkumné a vzdělávací iniciativy a tím celoročně, nejen v říjnu, přispívá postiženým rakovinou prsu. Pro informace navštivte webové stránky www.revitalash.com. [RevitaLash Advanced není k dispozici v Kalifornii.]

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/710771/RevitaLash_Cosmetics_Hair_Care.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/653485/RevitaLash_Cosmetics_Logo.jpg

KONTAKT: Sarah Stinn sstinn@behrmanpr.com 212.986.7000

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

USA-kosmetika-trendy-RevitaLash Cosmetics

Category

Chemical, pharmaceutical and cosmetic industry

Region

USA, Canada, U.N.

Photograph

 (PRNewsfoto/RevitaLash Cosmetics)

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.