Společnost Oriental Yuhong představila inteligentní stavební zařízení pro výrobu tavné hydroizolační membrány -- HotterMan

HotterMan Zandra a HotterMan Spanker (PRNewsfoto/Beijing Oriental Yuhong Waterpr)

HotterMan Zandra a HotterMan Spanker (PRNewsfoto/Beijing Oriental Yuhong Waterpr)

Peking 13. června 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost Oriental Yuhong, největší dodavatel izolačních systémů v Asii, představila na čínské výstavě zastřešování a izolace střech (China International Roofing & Waterproofing Expo 2018) řadu inteligentních konstrukčních prvků pro výrobu hydroizolačních membrán HotterMan Zandra a HotterMan Spanker, které výrazně zlepšují účinnost hydroizolace konstrukce.

Díky třem základním technologiím systému automatického dláždění, inteligentnímu řídicímu systému a efektivnímu předem namíchanému systému pro vytápění může zařízení HotterMan dokončit řadu činností, jako je příprava podkladu, korekce trajektorie, ohřev hydroizolační membrány a země, zhutňování a dláždění. Za stejných podmínek při obsluze dvěma pracovníky může rychlost konstrukce se zařízením HotterMan dosáhnout rychlosti 5 m/min, což je více než 6násobek rychlosti člověka. Díky inteligentnímu ovládání nebude voděvzdorná membrána nadměrně nebo nedostatečně zapečena. Pak bude kompaktní a pružná lisovací deska může být použita pro každou základní vrstvu a dosáhne 100% adheze.

Inteligentní konstrukční zařízení pro výrobu tavné hydroizolační membrány HotterMan mají také vlastnosti energetické ochrany, ochrany životního prostředí, jsou ekonomické a trvanlivé, což umožňuje inteligentní konstrukci a získání spolehlivé a stabilní kvality. Toto zařízení bylo využito na mezinárodním letišti Daxing v Pekingu, projektech komerčních nemovitostí a tak dále. Zařízení získalo pochvalu uživatelů díky svým rychlým a dobrým stavebním výsledkům.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/705185/HotterMan.jpg

KONTAKT: Jinnan Zhong, +86-10-59031793/+86-15891505218, 332055130@qq.com

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

Čína-stavebniny-Beijing Oriental Yuhong Waterproof Technology

Category

Construction, building materials, real estate

Region

Asia, Australia

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.