JA Solar zakládá v Jižní Koreji novou dceřinou společnost pro rozšíření působnosti na jihokorejském trhu

Peking 13. června 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost JA Solar Holdings Co., Ltd. (Nasdaq: JASO), přední světový výrobce vysoce výkonných solárních produktů, dnes oznámila, že v Jižní Koreji založí novou pobočku, která bude dále rozšiřovat její působnost v regionu.

Společnost JA Solar vstoupila na jihokorejský trh v roce 2001 a dodávala svým zákazníkům solární články. Díky vynikající kvalitě výrobků společnost JA Solar získala značné uznání zákazníků a v průběhu let vybudovala solidní zákaznickou základnu. V listopadu roku 2016 byla společnosti JA Solar udělena certifikace modulu KS (Korean Industrial Standards), která potvrdila, že její produkty plně vyhovují národním certifikačním standardům v Jižní Koreji. Následně společnost JA Solar oficiálně vstoupila na jihokorejský trh a poskytovala solární moduly místním zákazníkům. Díky založení dceřiné společnosti v Jižní Koreji může JA Solar poskytovat zákazníkům v regionu včasnou a účinnou podporu a služby, posílit svůj vliv na jihokorejském trhu a dále rozšířit svou globální působnost.

Vysoce účinné solární produkty jsou na trhu Jižní Koreje dobře přijímány. Společnost JA Solar se zavázala provádět výzkum a vývoj pro výrobu vysoce výkonných solárních modulů, optimalizovat návratnost investic zákazníků a splnit jejich požadavky na vysoce kvalitní výrobky. Společnost JA Solar využila svou silnou pozici na trhu a vytvořila úzké obchodní vztahy s řadou významných společností včetně KT, GS Group, Hyundai Group, SK Group, Posco Group, ETA Solar atd.

Pan Baofang Jin, předseda představenstva a generální ředitel společnosti JA Solar, uvedl: „Společnost JA Solar má více než 20 poboček po celém světě. Jsme optimističtí ohledně budoucnosti a obchodních výhledů na jihokorejském solárním trhu a věříme, že naše nová dceřiná společnost zlepší naše schopnosti poskytovat našim zákazníkům v regionu včasné a nadstandardní služby. Kromě toho nám nová dceřiná společnost umožní zvýšit povědomí o značce a stát se předním dodavatelem solárních modulů a dále přispívat k rozvoji obnovitelné energie v Jižní Koreji."

Xiaorui Sun

+86-10-6361-1888 x1698

bj.sunxr@jasolar.com

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

Korea-energie-JA Solar Holdings

Category

Electricity, gas, heat and coal

Region

Asia, Australia

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.