Hradešínská Residence – Královské Vinohrady ve stylu prvorepublikového luxusu.

Mimořádný projekt s třinácti exkluzivními byty je citlivě zasazen do kultivovaného prostředí prvorepublikových vil a parků

Mimořádný projekt s třinácti exkluzivními byty je citlivě zasazen do kultivovaného prostředí prvorepublikových vil a parků

Praha 13. června 2018 (PROTEXT)

Rostoucí pražský trh přeje výstavbě luxusního bydlení. Pro nejnáročnější klientelu vzniká Hradešínská Residence v pražských Královských Vinohradech. Mimořádný projekt s třinácti exkluzivními byty je citlivě zasazen do kultivovaného prostředí prvorepublikových vil a parků. Nachází se ve čtvrti, která je už přes sto let vyhledávaná pražskou elitou. Projekt je nyní ve fázi příprav a plánované dokončení je na jaře 2019.

Čisté geometrické tvary, ušlechtilé materiály, hodnotná architektura prvorepublikového stylu, velkorysé prostory a zelené zahrady uprostřed města. To vše přináší Hradešínská Residence, nejnovější příležitost k luxusnímu bydlení v historické části metropole.

Třináct bytů o velikosti od 118,6 m2 po 360,50 m2 s velkoformátovými okny orientovanými do několika světových stran přinesou krásné výhledy do zeleně.

Přízemní byty přirozeně prolínají s relaxačními zónami privátních zahrad o rozloze až 196 m2 vybízejících k oddechu. Byty v nejvyšších patrech naopak otevírají pohledy na výjimečné a ceněné panorama historického centra Prahy. Nejvelkorysejší byt číslo 14 ohromuje mimořádnou střešní terasou o rozloze 142,3 m2.

Jak je u luxusního segmentu obvyklé, v předprodejní fázi lze definovat vnitřní standardy i dispozice. Ke standardnímu vybavení bytů patří masivní dubové parkety, vstupní bezpečnostní dveře, systém řízeného větrání, špičková sanita i obklady a příprava na vybavení inteligentní domácnosti, to vše individuálně upravované dle přání kupujících.

„Hradešínská Residence je luxus v nejčistší podobě. Dokonalá lokalita, komorní provedení a nejvyšší dostupný standard použitých materiálů osloví nejnáročnější české i zahraniční klienty. Skutečným skvostem je největší byt nabízející nádherný výhled na panorama Prahy. Obytná plocha o rozloze 360,50 m2, střešní terasa 142,3 m2 a možnost až sedmi parkovacích stání čeká s cenou přes 100 milionů korun na výjimečného zájemce,“ říká Marianna Krausová, Partner společnosti Lexxus Norton.

Investorem Hradešínské rezidence je společnost RP Invest, a.s.

Základní informace o projektu Hradešínská Residence

- 13 jednotek 2+kk až 5+kk o ploše 118,60 až 360,50 metrů čtverečních.

- Geometrická architektura prvorepublikového stylu s použitím ušlechtilých materiálů uvnitř i vně budovy.

- Přízemní byty s privátními zahradami 106 až 196 m2. Balkony a terasy 12 m2 až 142,30 m2.

- Recepce, výtah, kamerový systém, bezbariérový přístup.

- Masivní dubové parkety, nejvyšší standard obkladů i sanity.

- Dispozice bytu i veškeré standardy plně přizpůsobitelné přání vlastníka.

Výhody lokality Praha 2 – Královské Vinohrady

- Jedna z nejvyhledávanějších pražských čtvrtí.

- Po více než 100 let oblíbená adresa pražské elity.

- Blízkost parku Grébovka a Riegerovy sady.

- Vynikající infrastruktura.

LEXXUS Group

LEXXUS nabízí širokou nabídku nových bytů v developerských projektech, rodinných domů a pozemků v Praze a okolí. Již více než dvě desítky let se specializuje na nové byty a je jejich největším prodejcem v Praze. LEXXUS je oblíbenou volbou náročných klientů, požadujících vysokou kvalitu služeb a nabídky.

Do portfolia skupiny LEXXUS Group dále patří značka Lexxus Norton, která se zaměřuje na prodej či pronájem výhradně luxusních, nadstandardních rezidenčních nemovitostí v nejlepších lokalitách Prahy a okolí.

Kontakt

Karel Pluhař

Mediální zástupce, Topic PR

Email: kpluhar@topicpr.cz

Telefon: +420 724 44 29 29

www.lexxus.cz

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

ČR-reality-byty-stavby

Category

Construction, building materials, real estate

Region

Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.