Bouřící dvojitý záběr - regatový tým Dongfeng se vrací do čela závodu

Cardiff 13. června 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Dne 8. června 2018 získal regatový tým Dongfeng první místo v závodě konaném v přístavu v Cardiffu ve Velké Británii. Na večerním slavnostním ceremoniálu byl regatový tým Dongfeng také poctěn oceněním za komunikaci. K tomuto dni se tým Dongfeng dostal zpět na první místo v celkovém pořadí a o krok se přiblížil k mistrovství sezony. Devátá část závodu Volvo Ocean Race skončila v Cardiffu ve Velké Británii. Všechny týmy se připravují na 10. etapu do Göteborgu ve Švédsku.

Pro regatový tým Dongfeng není získání prvního místa v současném celkovém pořadí jen pouhým štěstím. Spoléhá se na dlouhodobou perspektivu, zdravý úsudek a neustálou vytrvalost. Stejně jako v případě společnosti Dongfeng Motor nemá cesta k internacionalizaci nic společného se štěstím. Vyžaduje také globální vizi, strategické rozhodování a vytrvalé úsilí.

V nové éře společnost Dongfeng Motor Corporation dosáhla nové interpretace historické konotace své značky a zavedla zcela novou strategii značky Dongfeng s konceptem základních hodnot „kvalita, inteligence, harmonie". Kvalita je kořenem značky Dongfeng nové doby, nejdůležitějším genem v krvi Dongfeng a základem společnosti Dongfeng; inteligence je zdrojem značky Dongfeng v nové éře, symbolem moderní průmyslové civilizace a zdrojem vítězství do budoucnosti; harmonie je duše a víra značky Dongfeng v nové éře, která symbolizuje neúnavné úsilí o dokonalost lidské přirozenosti. Trojice „Kvalita", „Inteligence" a „Harmonie" povede ke komplexnímu a energickému rozvoji společnosti Dongfeng Motor Corporation.

Díky zavedení nové strategie značky bude společnost Dongfeng Motor Corporation v plném proudu podpory ze strany iniciativy Nové hedvábné stezky. Společnost vynaloží veškeré úsilí, aby z Číny učinila automobilovou velmoc pomocí „vyprávění hezkého příběhu" o značce Dongfeng.

Foto - http://asianetnews.net/view-attachment?attach-id=313964

KONTAKT: Pan Han, +86-10-88051148

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

Británie-automoto-jachting-Dongfeng Motor Corporation

Category

Transport, cars, motorcycles, aircraft, ships, weapons
Sport

Region

Europe, EU, NATO

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.