Joint Commission International jmenuje nové vedení v epicentru pro zajišťování kvality zdravotní péče

Francine Westergaard

Francine Westergaard

Oak Brook (Illinois) 12. června 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Evropský region povede hlavní konzultantka Francine Westergaard

Organizace Joint Commission International (JCI) s potěšením oznamuje jmenován Francine Westergaard, MSN, RN, MBA na pozici hlavní konzultantky organizace JCI pro evropský region. Bude v roli prvního kontaktního místa pro současné i budoucí klienty, kteří hledají poradenství a technickou pomoc v tomto rychle se rozvíjejícím regionu.

Paní Westergaard se poprvé připojila ke společnosti JCI v roce 2007. V poslední době byla hlavním poradcem pro oblast Středního východu. Její odborné znalosti zahrnují provozní hodnocení s využitím standardů JCI jako reference pro vysoce kvalitní péči a iniciativy týkající se bezpečnosti pacientů. Její mezinárodní zkušenosti z minulých let zahrnují konzultace a vzdělávání pro hlavní nemocnice, systémy zdravotní péče a ministerstva zdravotnictví v Severní a Jižní Americe, v Asii a Tichomoří, v Evropě, Africe a na Středním východě. Má více než 30 let ošetřovatelské zkušenosti jako praktický lékař, pedagog, správce a výzkumný pracovník, včetně vedoucích pozic v nemocniční a ambulantní péči. Vystudovala magisterské studium v oboru ošetřovatelství a obchodní administrativy.

Paní Westergaard je odborníkem na organizační hodnocení, vzdělávání a návrhy, řízení a implementaci projektů, které jsou náplní její práce v evropském regionu, kde nové organizace a dlouhodobí klienti chtějí získat akreditaci.

„Chápu dynamiku složitých zdravotnických organizací a přinesu s sebou řešení z oblasti péče o hospitalizované i nehospitalizované pacienty," řekla paní Westergaard. „Všichni sdílíme stejné klinické výzvy a obavy. Naším cílem je celkově zlepšit výsledky pacientů a kvalitu zdravotní péče."

Marwa Zohdy, PhD, CJCP, viceprezidentka pro globální poradenské služby organizace JCI, uvedla, že je nadšená, že přivítá paní Westergaard v evropském týmu.

„Přináší velké množství odborných znalostí v oblasti kvality a bezpečnosti pacientů, stejně jako globální síť poskytovatelů, kterým pomáhala s projekty rozsáhlých zlepšení," řekla Dr. Zohdy. „Její praktické zkušenosti a zkušenosti v oblasti ošetřovatelského vzdělávání pomohou organizacím udržovat obsluhu zahraničních pacientů a bezpečný provoz."

Oddanost paní Westergaard ke vzdělávání, s téměř 200 akreditovanými organizacemi ve 21 zemích v celé Evropě, bude podporou pro tuto rostoucí komunitu s příležitostmi pro rozvoj.

Vzdělávací příležitosti

Paní Westergaard zahájila seriál měsíčních webinářů pro zdravotnické pracovníky o normách pro zlepšování kvality, s tipy pro úspěšné plánování přípravy na akreditaci a akreditaci JCI. Je také členkou vedoucího týmu vzdělávací akce zaměřené na zlepšení kvality a bezpečnosti péče o pacienty, která se uskuteční v Praze v září roku 2018.

Měsíční webináře: 20. června, 18. července, 15. srpna, 26. září, 3. října, 21. listopadu 2018

Pro další informace a registraci navštivte webové stránky http://info.jcrinc.com/2018-JCI-Pathway-Webinar-Registration.html .

Základy akreditace, Praha: 5.- 7. září 2018

Pro další informace a registraci navštivte webové stránky www.jointcommissioninternational.org/prague-foundations-of-accreditation-sept-2018/

O organizaci Joint Commission International

Organizace Joint Commission International (JCI) byla založena v roce 1994 jako divize společnosti Joint Commission Resources, Inc. (JCR), jako zcela kontrolovaná, nezisková dceřiná organizace této společnosti. Prostřednictvím mezinárodních akreditací a certifikací, poradenských služeb, publikací a vzdělávacích programů rozšiřuje JCI poslání společnosti JCR na celém světě tím, že pomáhá zlepšit kvalitu péče o pacienty. JCI spolupracuje s mezinárodními zdravotnickými organizacemi, veřejnými zdravotnickými agenturami, ministerstvy zdravotnictví a dalšími ve více než 100 zemích. Pro další informace navštivte webové stránky www.jointcommissioninternational.org.

Kontakt pro média:

Katie Looze Bronk

Podniková komunikace

(630) 792-5175

kbronk@jointcommission.org

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/701739/The_Joint_Commission_Francine_Westergaard.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/118169/joint_commission_international_logo.jpg

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

USA-zdraví-společnost-sociální-The Joint Commission

Category

Health, medical treatment, pharmaceuticals
Newspapers, magazine, TV, radio, advertisement

Region

USA, Canada, U.N.

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.