Společnost KT přivede budoucí technologickou revoluci do vesmíru a Severní Koreje

KT Corp. rozšiřuje služby o satelitní platformy (PRNewsfoto/KT Corp.)

KT Corp. rozšiřuje služby o satelitní platformy (PRNewsfoto/KT Corp.)

Soul 12. června 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

- Jihokorejský lídr v oblasti kosmického průmyslu rozšiřuje služby o satelitní platformy

- Společnost KT SAT si klade za cíl získat pomocí nejnovějších technologií sedmou pozici na světě do roku 2025

KT Corp. (KRX: 030200; NYSE: KT), největší telekomunikační společnost v Jižní Koreji, dnes uvedla, že její obchodní provozovatel satelitů zvýší své úsilí ve snaze přinést další technologickou revoluci do vesmíru i na Korejský poloostrov.

Společnost KT SAT Co., Ltd., jediný poskytovatel satelitních služeb v Koreji, si klade za cíl stát se do roku 2025 sedmým největším satelitním operátorem na světě, a to ze svého dosavadního 18. místa. Za tímto účelem se zaměří na využití nejnovějších mobilních technologií 5G ve vesmíru, aplikování kvantové kryptografie pro satelitní komunikaci a poskytování blockchainových služeb pro bezpečné sdílení dat.

Vzhledem k tomu, že se dvě Koreje v poslední době přibližují ke smíru, společnost KT SAT očekává zahájení svých satelitních služeb v Severní Koreji, což je potenciální trh pro komunikační a vysílací sítě. Společnost KT Corp. vytvořila zvláštní pracovní skupinu na podporu mezikorejské spolupráce a rozšíření výměn v oblasti informačních a komunikačních technologií po dubnovém summitu mezi Severní a Jižní Koreou.

„Společnost KT SAT směruje korejský vesmírný průmysl na globální trh družicových služeb a píše novou kapitolu satelitní historie země," řekl generální ředitel společnosti, Hahn Won-Sic na tiskové konferenci konané 7. června v Kumsan Satellite Service Center, první družicové pozemské stanici v Koreji. „Pokud vše půjde podle plánu, KT SAT bude moci pomocí svých satelitů zajišťovat telekomunikační a vysílací infrastrukturu v Severní Koreji."

KT SAT byla založena jako dceřiná společnost společnosti KT se specializací na satelitní služby, když nejvyspělejší korejský poskytovatel telekomunikačních služeb zahájil své podnikání v oblasti satelitů v roce 2012. Po vypuštění svých satelitů KOREASAT-7 a 5A v loňském roce posiluje společnost svou pozici předního světového poskytovatele služeb.

První satelitní operátor společnosti KT v současné době vlastní pět satelitů. Nejnovější modely KOREASAT-7 a KOREASAT-5A byly uvedeny v květnu a říjnu v roce 2017. Satelit KOREASAT-5A rozšířil pokrytí KT SAT z Korejského poloostrova na Filipíny, Indonésii, Indočínu, Střední východ a části jižní Asie. KOREASAT-7 pokrývá Filipíny, Indonésii, Indočínu a Indii.

Hlavním předmětem činnosti společnosti KT SAT byl pronájem satelitních transpondérů na domácím trhu, než začala globálně expandovat v roce 2015. Seznam zákazníků společnosti nyní dosahuje počtu 22 ze sedmi zemí, oproti dřívějším 13 ze tří zemí. Její satelitní pokrytí se rozšiřuje a zvyšuje prodej.

Jako průkopník v oblasti informačních a komunikačních technologií usiluje společnost KT SAT o poskytování vysokorychlostního připojení k internetu v místech, která zůstávají většinou nedostupná, jako je například služba Wi-Fi během letu, známá také jako připojení během letu.

KT SAT je také největším poskytovatelem námořních telekomunikačních služeb v Koreji díky dvoucestné družicové pozemní stanici známé jako „námořní terminál s velmi malou aperturou" nebo MVSAT. Lodím na moři je poskytován neomezený přístup k údajům za pevnou sazbu na rozdíl od předchozích poplatků na základě množství využitých dat.

Pro expanzi v zámoří společnost KT SAT zkoumá globální trh MVSAT prostřednictvím svého satelitu KOREASAT-5A, jehož vysoce výkonné vyhrazené paprsky pro globální námořní komunikaci pokrývají Východokorejský záliv, Jihočínské a Východočínské moře, Bengálský záliv a Arabské moře.

*Více informací naleznete na našich webových stránkách v angličtině: https://corp.kt.com/eng/

KONTAKTY PRO MÉDIA

Dotazy směrujte na náš tým pro vztahy se zahraničními médii na adrese kt.fmrt@gmail.com

- SIM Sung-Tae, týmový manažer, +82(10)4489-0113, st.sim@kt.com

- LEE Ji-Young, vedoucí manažerka, +82(10)4551-7035, chloe.jiyoung.lee@kt.com

- KANG Da-Som, manažer, +82(10)9777-2984, dasom.kang@kt.com

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/703930/KT_SAT_Satellite_Antennas.jpg

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

Korea-komunikace-vesmír-KT Corp.

Category

Education
PC, Internet, telecommunications, post service

Region

Asia, Australia

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.