Společnost Live Nation Entertainment zakládá fond Women Nation pro investice do podniků živé hudby založených ženami

Beverly Hills (Kalifornie) 16. května 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost Live Nation Entertainment založila fond Women Nation, investiční fond zaměřený na ženské podniky živé hudby. Společnost Live Nation zřizuje fond a poskytne přístup ke zdrojům a kapitálu společnosti pro nedostatečně zastoupené ženy podnikající v oblasti propagace koncertů, koncertních akcí a festivalových prostorů. Oznámení bylo dnes představeno prezidentem a generálním ředitelem organizace Live Nation panem Michaelem Rapinem.

Pan Rapino uvedl: „Jako lídr v oblasti živé zábavy chceme tuto situaci smysluplně řešit, změnit dynamiku a rozšířit možnosti. Fond Women Nation je prvním krokem k podpoře nových podnikatelů a vytváření příležitostí pro ženy v tomto sektoru podnikání v oblasti živé hudby."

„Ženy jsou v zábavním ekosystému nedostatečně zastoupeny, ale vidíme to zejména v hudebním průmyslu," uvedla Dr. Stacy Smith, zakladatelka a ředitelka Iniciativy pro začleňování Annenberg na univerzitě v jižní Kalifornii. „Jedním z klíčových způsobů, jak zahájit úsilí o rovnost žen a mužů, je financování ženských podnikatelů. Gratuluji společnosti Live Nation za její vůdčí roli a vynaložení svých prostředků způsobem, který může vyvolat skutečnou změnu."

Fond Women Nation bude identifikovat, financovat a rozšiřovat počet festivalů, akcí a propagačních společností vedených ženami na celém světě. Podnikatelské subjekty musí být založeny ženami a orientovány na oblast propagace koncertů, festivalů nebo organizace živých událostí. Vyhodnocovací tým fondu Women Nation se skládá z manažerek fondu Live Nation s rozmanitými odbornými znalostmi, mezi něž patří: Anna Sjolund (koordinující ředitelka / hlavní propagátorka fondu Live Nation Sweden), Amy Corbin (propagátorka, C3), Virginie Davis (zakladatelka, G Major Management), Amy Howe (provozní ředitelka, Ticketmaster), Lesley Olenik (viceprezidenta, Touring), Maura Gibson (prezidentka, Frontgate Ticketing), Kelly Chappel (viceprezidentka, Touring) a Carrie Davis (ředitelka pro komunikaci). Podniky vybrané fondem budou mít přístup k prostředkům fondu Live Nation, jako jsou strategické poradenství, kontakty v průmyslu a mentorství v obchodních a funkčních oblastech.

Pro další informace a žádosti k fondu Women Nation navštivte webové stránky: https://womennationfund.livenation.com/

O společnosti Live Nation Entertainment

Live Nation Entertainment (NYSE: LYV) je přední světová společnost zabývající se živou zábavou, která se skládá z předních světových hráčů na trhu: společností Ticketmaster, Live Nation Concerts a Live Nation Sponsorship. Další informace naleznete na webových stránkách www.livenationentertainment.com.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/691413/WOMEN_NATION_FUND.jpg

KONTAKT: fond Live Nation pro média: Carrie Davis, carriedavis@livenation.com

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

USA-kultura-hudba-trh-Live Nation Entertainment

Category

Retail chains and goods distribution
Culture, entertainment, hobbies

Region

USA, Canada, U.N.

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.