Předseda společnosti Sanpower Group přivítal schůzku s první ministryní Sturgeonovou

Šanghaj 13. dubna 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Skotská první ministryně Nicola Sturgeonová ve čtvrtek 12. dubna v Šanghaji hovořila s majitelem sítě House of Fraser a předsedou společnosti Sanpower Group panem Yuanem Yafeiem během své návštěvy v Číně, kde chce prezentovat skotské podnikání pro podporu vývozu, cestovního ruchu a akademických vazeb.

Yuan Yafei přivítal setkání s první ministryní Sturgeonovou jako příležitost k oslavě skotského dědictví sítě House of Fraser během 25. výročí založení společnosti Sanpower. Témata, která byla projednána během schůzky, zahrnovala investice společnosti Sanpower do Nového obchodu a Nové zdravotní péče, stejně jako snahu Yuana Yafeiho přivést imunoterapeutickou biotechnologickou společnost Dendreon do Spojeného království.

V komentářích k setkání pan Yuan uvedl: „Skotsko je ústředním bodem historie sítě House of Fraser, přičemž ikonická značka byla založena v roce 1849 v Glasgow a následně byla získána stejně ikonická síť Jenners of Edinburgh v roce 2005, která byla založena v roce 1838. Jedním z mých hlavních strategických cílů pro získání House of Fraser v roce 2014 byla příležitost společnosti Sanpower učit se z impozantního obchodního dědictví takové globálně uznávané značky se 169letou historií.

„Jak jsem řekl paní první ministryni Sturgeonové, jsme hrdí na to, že jsme schopni přispět ke skotskému růstu a prosperitě s našimi čtyřmi prodejnami House of Fraser v zemi. Velmi známý obchod v Glasgow je vlastně náš nejvýnosnější obchod v celosvětovém měřítku. Jsme také velmi potěšeni, že budeme schopni využívat dědictví sítě House of Fraser jako skvělé mezinárodní značky, které nám pomůže urychlit růst maloobchodních, zdravotnických a technologických podniků, které jsme v rámci skupiny Sanpower vybudovali za posledních 25 let."

„To je jeden z důvodů, proč pokračujeme v investicích na podporu transformace sítě House of Fraser, abychom vyhověli měnícím se potřebám spotřebitelů a zajistili pro firmu velmi úspěšnou budoucnost."

„Dále jsem se s první ministryní podělil o svůj plán transformovat síť House of Fraser. Ambiciózní plán transformace umožní síti House of Fraser vyhovět vznikajícím spotřebitelským trendům."

První ministryně Nicola Sturgeonová uvedla: „Byla jsem potěšena, že jsem se setkala s panem Yuanem Yafeiem v době svého působení v Šanghaji. Byla to vítaná příležitost dotázat se na plány společnosti Sanpower v souvislosti s jejich investicemi ve Skotsku."

Setkání pana Yuana s Nicolou Sturgeonovou se uskutečnilo jen tři týdny po jednání s obchodním tajemníkem Liamem Foxem, aby potvrdil dlouhodobý závazek společnosti Sanpower rozvíjet síť House of Fraser.

O SPOLEČNOSTI SANPOWER GROUP

Sanpower Group Co., Ltd. je čínská nadnárodní holdingová společnost se zaměřením na vývoj moderních služeb v osmi průmyslových odvětvích: zdravotnictví, obchodní domy, spotřební technologie, kultura a zábava, finanční služby, hi-tec výroba, správa dat a správa nemovitostí.

Společnost Sanpower Group je vedena předsedou Yuanem Yafeiem, úspěšným podnikatelem, který společnost založil v roce 1993. Skupina má kontrolní podíly ve více než 100 dceřiných společnostech a celosvětově zaměstnává 120 000 pracovníků, včetně 40 000 nečínských zaměstnanců.

Sanpower Group v roce 2018 oslaví 25. výročí svého vzniku; byla založena v roce 1993 předsedou a podnikatelem Yuanem Yafeiem.

KONTAKT: Gordon Carver, pomocný ředitel, Porter Novelli (Londýn), Gordon.carver@porternovelli.co.uk, +44 (0)7720 277 146; Mark Logan, ředitel pro globální komunikaci, Sanpower (Čína), marklogan@sanpowergroup.com, +86 25 83267641

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

Čína-trh-obchod-Sanpower Group

Category

Retail chains and goods distribution

Region

Asia, Australia

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.