Optimalizované řešení HVAC společnosti LG bude centrem pozornosti na výstavě MCE 2018

LG showcases HVAC solutions at MCE 2018. (PRNewsfoto/LG Electronics)

LG showcases HVAC solutions at MCE 2018. (PRNewsfoto/LG Electronics)

Milán 13. března 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Pokročilá produktová řada s integrovaným ovládáním a optimální efektivitou umožňující uživatelům pohodlné užívání

Společnost LG Electronics (LG) představí během výstavy Mostra Convegno Expocomfort (MCE) 2018, konané od 13. do 16. března v Miláně v Itálii, svá moderní řešení a řídicí systémy v oblasti vytápění, větrání a klimatizace (HVAC), které se vyznačují integrovaným ovládáním a optimální efektivitou.

Stánek společnosti LG představí rezidenční a komerční řešení pro vytápění a klimatizaci, přizpůsobené evropskému regionu. Především se očekává, že největší zájem vzbudí její hlavní řešení vytápění, včetně řešení LG Therma V a LG Hybrid Multi, jakož i jeho lokálně přizpůsobené řešení VRF.

Řešení LG Therma V Split nabízí pohodlnou instalaci a výrazné zvýšení výkonu. Prezentováno bude také řešení Hybrid Multi, které nabízí efektivitu nákladů, protože nabízí chlazení, topení, a dokonce i teplou vodu, aby se minimalizovaly náklady na instalaci. Modulární systém MULTI V M s velmi flexibilní instalací je zaměřen na evropský trh.

„Společně s prezentací pokročilých řešení na výstavě MCE se bude společnost LG nadále aktivně zaměřovat na evropský průmysl HVAC s inovativními řešeními, které jsou speciálně přizpůsobeny tomuto trhu," řekl James Lee, vedoucí prodeje a marketingu divize Air Solution.

O obchodní divizi Air Solution společnosti LG Electronics

Obchodní divize Air Solution společnosti LG Electronics je světovým lídrem v oblasti vzduchotechnických a energetických řešení s komplexním portfoliem ověřených odborných znalostí a výkonných produktů. Společnost LG představila v roce 1968 první klimatizační jednotku v Koreji a díky strategickému využití pokročilých technologií vyvinula v posledních pěti desetiletích kompletní řešení HVAC. S dobře zavedenou výrobní základnou a vedoucím postavením v oboru poskytuje tato společnost efektivní vzduchotechnická řešení pro komerční i obytné účely. Její široká škála nejmodernějších systémů pro vytápění, větrání a klimatizaci skutečně představuje iniciativu společnosti LG v nabídce nejoptimálnějších řešení pro nejrůznější využití. V rámci svého poslání „Inovace pro lepší život" společnost nabízí řešení s vysokou energetickou účinností a spolehlivostí založenou na nejmodernějším know-how a technologiích, které zajistí optimální prostředí pro uživatele. Další informace naleznete na webových stránkách www.LG.com.

Fotografie - https://mma.prnewswire.com/media/653664/LG_HVAC_solutions_MCE_2018.jpg

Fotografie - https://mma.prnewswire.com/media/653665/LG_Heating_MCE_2018.jpg

Kontakt: LG Electronics, Chaiwon Moon, chaiwon.moon@lge.com nebo LG-One, Teresa Choi, teresa.choi@lg-one.com, 82-2-3700-2465

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

Itálie-stavby-elektronika-LG Electronics

Category

Construction, building materials, real estate
PC, Internet, telecommunications, post service

Region

Europe, EU, NATO

Photograph

LG’s Heating solution is showcased at MCE 2018. (PRNewsfoto/LG Electronics)

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.