Společnost SodaStream představila nový automatický výrobník perlivé vody - Fizzi One Touch

SodaStream introduces the Fizzi One Touch (PRNewsfoto/SodaStream)

SodaStream introduces the Fizzi One Touch (PRNewsfoto/SodaStream)

Airport City (Izrael) 12. března 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Spojení oceněného designu s vylepšenými funkcemi a přístupnou cenou

SodaStream se snaží získat ještě věrnější spotřebitele

Společnost SodaStream International Ltd. (NASDAQ: SODA), největší značka perlivé vody na světě, dnes na výstavě International Home Housewares Show 2018 v Chicagu oznámila uvedení svého nejnovějšího automatického výrobníku automatických perlivé vody - Fizzi One Touch.

Tato automatická verze oceněného zařízení Fizzi nabízí zákazníkům vynikající uživatelskou zkušenost a špičkový design za přijatelnou cenu. Nový Fizzi One Touch bude pro spotřebitele v USA dostupný online v červnu a postupně bude zpřístupněn spotřebitelům po celém světě na 45 trzích společnosti SodaStream.

Elegantní design Fizzi One Touch je k dispozici ve dvou elegantních barvách, klavírní černé nebo čistě bílé, a nabízí tři úrovně sycení pro dokonale přizpůsobené nápoje. Fizzi One Touch je dodáván s lahví SodaStream z nerezové oceli a karbonátorem o objemu 60 litrů a obsahuje patentovaný systém zaklapnutí a uzamčení SodaStream, díky němuž lze láhev do přístroje umístit ještě pohodlněji a snadněji.

„SodaStream mění způsob, jakým lidé pijí, a představení přístroje Fizzi One Touch je v souladu s naší misí revoluce v nápojovém průmyslu," řekl Daniel Birnbaum, generální ředitel společnosti SodaStream International. „Miliony lidí díky SodaStreamu proměňují svou běžnou vodu z kohoutku na čerstvou perlivou vodu a nyní s přístrojem Fizzi One Touch je stisknutí jediného tlačítka tento zážitek ještě zábavnější a příjemnější," pokračoval pan Birnbaum.

Automatický výrobník perlivé vody Fizzi One Touch se bude maloobchodně prodávat za cenu 119,99 USD a v červnu 2018 se objeví na webových stránkách www.sodastreamusa.com, následně bude nabízen velkými americkými prodejci v září 2018.

O značce SodaStream

SodaStream je nejlepší značkou perlivé vody na světě a předním výrobcem a distributorem výrobníků perlivé vody. Umožňujeme našim zákazníkům jednoduše proměnit vodu z vodovodu na vodu perlivou a také ochucenou, a to během několika sekund. Tím, že SodaStream umožňuje, aby bylo pití obyčejné vody zábavné a zajímavé, pomáhá spotřebitelům pít více vody. Výrobníky perlivé vody nabízejí spotřebitelům lahvových a plechovkových sycených nápojů velmi různorodá a inovační řešení. Tyto produkty propagují zdraví a pohodu, jsou přátelské k životnímu prostředí, nákladově efektivní, přizpůsobitelné a jejich používání je zábavné. Produkty jsou dostupné ve více než 80 000 maloobchodních prodejnách ve 45 zemích. Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak je díky SodaStreamu voda zábavou, sledujte SodaStream na sociálních sítích Facebook, Twitter, Pinterest, Instagram a YouTube, nebo navštivte webové stránky www.SodaStream.com.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/652541/2017_12_18_Fizzi_One_Touch.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/636193/SodaStream_Logo.jpg

KONTAKT: Kontakt pro média, SodaStream International, Maayan Nave, ředitel pro globální komunikaci, maayann@sodastream.com, SodaStream USA, Stephanie Goldman, The Pollack PR Marketing Group, sgoldman@ppmgcorp.com

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

Izrael-nápoje-trendy-SodaStream

Category

Foodstuff, drinks, tobacco

Region

Near East

Photograph

(PRNewsfoto/SodaStream International Ltd.)

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.