Nově v budově Na Příkopě 14 - HubHub

Praha 12. března 2018 (PROTEXT)

Společnosti IMMOFINANZ a LORDSHIP, partneři v rámci společného podniku a majitelé budovy Na Příkopě 14, podepsaly nájemní smlouvu na 2000 m2 s nájemcem HubHub. Vůbec první coworkingový koncept tohoto druhu v České republice bude spuštěn po dvou již existujících centrech v Bratislavě a Varšavě. Nový HubHub bude otevřen a uvítá první zákazníky v srdci Prahy v létě 2018.

Budova Na Příkopě 14 je situována na jedné z nejznámějších a nejvyhledávanějších nákupních tříd v Praze. Nabízí přibližně 17.000 m2 exkluzivních maloobchodních a moderních kancelářských prostor v deseti patrech a poskytuje 150 parkovacích míst v podzemních garážích.

Celkovou rekonstrukci a rozšíření této památkově chráněné budovy v ulici, která si získala proslulost coby prestižní nákupní a kancelářská adresa, provedly společnosti IMMOFINANZ a LORDSHIP. Rekonstrukce byla dovršena v roce 2014, obdržela certifikát LEED Gold a zvítězila v uznávaných soutěžích Best of Realty či CIJ Awards.

HubHub se zařadí k současným prestižním nájemcům, jako jsou Hamleys, jedno z nejstarších hračkářství na světě, nebo globální advokátní kanceláře White & Case a DLA Piper.

O společnosti IMMOFINANZ

IMMOFINANZ je společnost podnikající v oblasti komerčních nemovitostí, jejíž aktivity se zaměřují na segmenty maloobchodních a kancelářských nemovitostí na sedmi klíčových evropských trzích: Rakousko, Německo, Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko a Polsko. Její primární aktivity zahrnují správu a výstavbu nemovitostí, přičemž značky STOP SHOP (maloobchod), VIVO! (maloobchod) a myhive (kancelářské nemovitosti) představují silný místní prvek a jsou synonymem kvality a excelentních služeb. Realitní portfolio zahrnuje více než 250 nemovitostí v přibližné hodnotě 4,2 miliardy eur. Společnost IMMOFINANZ je kotována na burzách ve Vídni (kde je součástí tzv. leading ATX indexu) a ve Varšavě.

Pro více informací prosím navštivte tyto stránky: http://www.immofinanz.com.

O společnosti LORDSHIP

Společnost LORDSHIP se již 25 let zaměřuje na obchodní developerské projekty a patří mezi přední developery na realitním trhu v České i Slovenské republice. Tým LORDSHIP dlouhodobě prokazuje své schopnosti a znalosti ve většině realitních sektorů, včetně nákupních galerií na hlavních městských třídách, obchodních domů, nákupních center, prvotřídních kanceláří, moderních kancelářských prostor, hotelů a rezidenčních a víceúčelových prostor s celkovou hrubou plochou přesahující 600.000 m2.

Pro více informací prosím navštivte tyto stránky: www.lordship.eu.

V případě zájmu o více informací prosím kontaktujte:

Bettina Schragl

Ředitelka oddělení firemní komunikace | tisková mluvčí IMMOFINANZ

Tel.: +43 (0)1 88 090 2290

e-mail: communications@immofinanz.com

a

Rostislav Novák

Generální ředitel

LORDSHIP, a. s.

Tel.: +420 257 530 071

e-mail: action@lordship.eu

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

ČR-reality-trh-firmy-Immofinanz-Lordship-Graffitti Networks Grafix-IMMOFINANZ

Category

Construction, building materials, real estate
Retail chains and goods distribution

Region

Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.