Společnost Haier rozšiřuje přání Svátků jara zákazníkům na celém světě a podporuje lidi různých kultur, aby oslavili rodinné vazby

Qingdao (Čína) 13. února 2018 (PROTEXT/BusinessWire)

Jak se blíží Svátky jara, známé rovněž jako Čínský nový rok, celý čínský národ a čínské komunity na celém světě překypují sváteční atmosférou. Různé země s rozdílným kulturním zázemím budou společně slavit.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Kompletní zprávu si můžete prohlédnout zde: http://www.businesswire.com/news/home/20180211005079/en/

I přes kulturní rozdíly a rozdílné způsoby oslav nového roku v různých zemích, lidé na celém světě spojují stejná pouta k rodině. Společnost Haier, jako přední světová značka domácích spotřebičů a aktivní člen projektu čínských národních značek, nedávno zveřejnila sérii nových videí na propagaci "rodinné kultury". Na videích je milující americká rodina, romantická rodina z Francie, plně vytížená rodina z Nového Zélandu a čínská rodina, která překračuje hranice států. Rodiny zachycené na videu spojují různé kontinenty a hemisféry a přináší jedinečný globální pohled na sváteční dny.

Různé tradice v různých zemích mají za výsledek rozdílné kultury v rodinách. Přesto, pro obyvatele Číny a všechny lidi na celém světě představuje rodina citový přístav a rodinná setkání jsou nelepším způsobem, jak udržovat rodinné vazby. Společnost Haier vstoupila do každodenního života rodin se svými inteligentními technologiemi, uspokojuje jejich různorodé potřeby a doprovází je nezapomenutelnými okamžiky oslav nového roku.

V posledních 33 letech zjišťovala společnost Haier potřeby různých domácností v různých zemích a vytvářela svou jedinečnou kulturu globální rodiny. Jde o spojení šesti značek, jmenovitě Haier, Casarte, Leader, GE Appliance, Fisher & Paykel, a AQUA, které poskytují celou řadu produktů pro různé podoby inteligentních domácností.

Společnost Haier úspěšně nabízí své služby rodinám na celém světě, uspokojuje různorodé potřeby zákazníků různých kultur a společenského postavení a stala s okénkem do globální rodinné kultury. S komplexním viděním a schopností rozlišovat požadavky zákazníků v různých zemích obohacuje firma Haier životní styl svých zákazníků a stala se předním hráčem v oblasti domácích spotřebičů a modelem pro čínské globální značky.

Video si můžete prohlédnout zde: https://youtu.be/n2TjWYsQHAA!

Originál zprávy si můžete prohlédnout na stránkách businesswire.com: http://www.businesswire.com/news/home/20180211005079/en/

Kontakty

Haier

Chen Xi

Tel : 0086-4006-999-999

Email : chenxi@haier.com

http://www.haier.com

Zdroj: Haier

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

Čína-obchod-trh-Haier

Category

Retail chains and goods distribution

Region

Asia, Australia

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.