Společnost JA Solar dodá mono PERC moduly pro solární projekt s výkonem 250 MW v Izraeli

Peking 12. února 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost JA Solar Holdings Co., Ltd. (NASDAQ-NMS: JASO) (dále jen "JA Solar"), jeden z největších světových výrobců solárních produktů, dnes oznámila dodávku modulů do solárního projektu Ashalim s celkovým výkonem 250 MW, což je největší projekt s využitím mono PERC modulů společnosti JA v Izraeli.

Tento projekt je vyvíjen velkou elektrárenskou společností Electricite De France SA ("EDF") a přední izraelskou společností zabývající se obnovitelnou energií, společností Clal Sun Ltd. BELECTRIC, která je jedním z největších světových instalátorů solárních elektráren a poskytovatelů služeb EPC a O & M a staví tento projekt. Po dokončení bude elektrárna, která sníží úroveň kontaminace a výrazně podpoří rozvoj místních obnovitelných zdrojů energie, největší svého druhu v Izraeli a 5. největší na světě.

Elektrárna, která je umístěná v poušti Negev, je součástí rozvodu solárních zdrojů o výkonu 250 MW, které kombinují solární tepelnou energii a fotovoltaickou energii. Tato solární elektrárna o výkonu 35 MW byla připojena v prosinci 2017. JA Solar je jediným dodavatelem fotovoltaických modulů a poskytuje vysoce kvalitní moduly s využitím technologie PERC. Společnost JA Solar vlastní základní patent pro technologii PERC, v níž moduly vykazují nižší míru degradace indukované světlem a dobře fungují za pouštních podmínek s vysokými teplotními rozdíly a intenzivními ultrafialovými paprsky. Se zvýšenou spolehlivostí a výkonností nabízejí moduly PERC firmy JA Solar silnou záruku výroby energie.

Pan Cao Bo, viceprezident společnosti JA Solar, poznamenal: "Jsme potěšeni, že budeme spolupracovat s globálními giganty, jako jsou společnosti EDF, Clal Sun a BELECTRIC, abychom vyvinuli solární trh v Izraeli. Společnost JA Solar má v Izraeli největší tržní podíl. Jsme přesvědčeni, že tato spolupráce demonstruje hodnotu naší nabídky a zkušenosti v oblasti technických inovací s vysoce výkonnými solárními moduly. Upřímně se těšíme na spolupráci s těmito průmyslovými giganty, abychom spolupracovali na nových obchodních příležitostech po celém světě a sloužili našim globálním partnerům a zákazníkům tím, že jim poskytneme nejkvalitnější solární produkty a služby."

Kontakt pro média:

Sun Xiaorui

+86-10-63611888 x1698

bj.sunxr@jasolar.com

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

Čína-energie-solární-firmy-JA Solar Holdings Co

Category

Electricity, gas, heat and coal

Region

Asia, Australia

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.