Christie Boxer je nyní prvním projektorem, který nabízí přímé rozhraní pro přenos systému SDVoE přes 10G Ethernet

Amsterodam 7. února 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

ISE - Projektor Christie® Boxer 3DLP®, který byl průlomem při svém představení před třemi lety, je nyní výkonnější a flexibilnější než kdykoli předtím díky své schopnosti poskytovat přímý přenos 4K audio vizuálního obsahu, jeho zpracování a ovládání přes 10G Ethernet. Vstupní deska Christie Terra SDVoE pro projektor Boxer je pokračováním vedoucí pozice společnosti Christie v oblasti SDVoE a je průlomem pro návrhy a řešení AV systémů tím, že vše přenáší do sítě, integruje všechna média a ovládání do jediného systému s využitím jediného kabelu.

Díky tomu, že projektor Christie Boxer nyní přijímá obsah SDVoE přes síť 10G Ethernet, kvalita, efektivita, flexibilita, výkon a škálovatelnost přenosu AV obsahu do sítě znamená zcela nové a lepší AV řešení.

„Christie Boxer je první projektor, který se integruje přímo do sítě Ethernet a přijímá obsah a ovládání AV obsahu 4K / 60 v reálném čase pomocí systému SDVoE. Vstupní deska podporuje integrované zpracování, eliminuje potřebu zakoupit externí přijímač SDVoE a umožňuje instalaci, kabelové propojení a napájení místně do projektoru," řekl Curtis Lingard, vedoucí produktový manažer společnosti Christie. „Společnost Christie je lídrem v oblasti AV technologií a asociace SDVoE Alliance díky zavedení tohoto řešení a vstupní desky Terra SDVoE pro projektor Boxer učinila další krok v oblasti přenosu AV systémů přímo do sítí."

Jako zakladatel asociace SDVoE Alliance je společnost Christie lídrem v oblasti přechodu AV systémů ze signálních infrastruktur s omezenou šířkou pásma a s omezením rozsahu k neomezené škálovatelnosti, šířce pásma a dosahu, které nabízejí sítě Ethernet.

Vysílače, přijímače a ovladače Christie Terra budou k dispozici v únoru 2018

Systémová řešení zahrnující vysílač, přijímač a řídicí jednotku Christie Terra poskytují kompletní a bezpečnou provozní kontrolu a správu systémů SDVoE, což je činí ideálními pro zábavu, pronájem, scénické využití a řešení displejů velkých formátů, stejně jako pro klíčová prostředí, jako jsou vládní kontrolní místnosti, telekomunikace, energetika, inteligentní dopravní systémy a další prostředí s vysokým stupněm bezpečnosti.

Díky webově založenému intuitivnímu rozhraní pro programování se lze ovládání jednotky Christie Terra snadno naučit a snadno ji používat, což zjednodušuje a urychluje instalaci, konfiguraci, programování, správu a provozní úkoly systémů SDVoE.

Konfigurace redundantního ovládání zajišťuje nepřetržitý provoz a aktualizace systému, zatímco pevné ukládání znamená stav bez pohyblivých součástí, což zajišťuje dlouhodobou spolehlivost bez kompromisů.

„Pomocí ovladače Christie Terra a všech produktů řady Christie Terra mohou uživatelé konfigurovat síťová zařízení, řídit směrování, konfigurovat zvuk, spravovat konfigurace zdrojů a zobrazení a jednoduše měřit vizuální údaje z jediného snadno použitelného programovacího rozhraní," řekl Karl Johnson, hlavní produktový manažer společnosti Christie. „Ovladač Terra poskytuje víceúrovňový přístup uživatelů, šifrované řídicí a systémové údaje, přístup uživatelů a připojování k operačnímu systému, silnou ochranu hesel a další, aby zajistil ochranu vašich informací."

Díky sortimentu různých nejmodernějších displejů a výkonných řešení pro síťovou spolupráci poskytuje společnost Christie komplexní řešení nabízející vše potřebné pro navrhování a integraci systémů SDVoE bohatých na funkce, které poskytují nekompromisní kvalitu a výkon od zdroje až po zobrazení.

Produkty řady Christie® Terra jsou založeny na standardizované a cenově dostupné technologii 10G SDVoE pro okamžité použití. Ta umožňuje distribuci, ovládání, zpracování a KVM přenos (klávesnice, video, myš) nekomprimovaného zvukového a vizuálního obsahu bez latence přes sítě 10G Ethernet, včetně videoformátů 4K při frekvenci 60 Hz bez artefaktů. Systém Terra se skládá ze tří produktů: vysílače, přijímače a ovladače, které zajišťují spínání, zpracování a ovládání mezi mnoha zdroji a displeji na velké vzdálenosti.

O společnosti Christie®

Christie Digital Systems USA, Inc. je světová firma v odvětví audiovizuálních technologií, která je plně vlastněnou dceřinou společností firmy Ushio, Inc., Japonsko (burzovní index JP:6925). Je přední společností na trhu, která neustále určuje standardy, uvádí na trh nejvyspělejší projektory na světě a kompletní systém displejů a audio řešení pro kina. Společnost Christie je považována za jednu z nejinovativnějších firem v oboru audiovizuálních technologií na světě. Od maloobchodních displejů pro Hollywood přes klíčová velitelská centra až po učebny a cvičné simulátory, zobrazovací řešení a projektory společnosti Christie poutají pozornost diváků na celém světě svými úchvatnými dynamickými obrazy doprovázenými velkolepým zvukem. Více informací naleznete na internetových stránkách www.christiedigital.com/emea.

„Christie" je obchodní značka společnosti Christie Digital Systems USA, Inc., která je registrovaná ve Spojených státech amerických a několika dalších zemích.

DLP® je chráněná registrovaná značka společnosti Texas Instruments

SDVoE je obchodní značka organizace SDVoE Alliance.

KONTAKT: Oliver Berrow, Account Manager, Wildwood PR, +44 (0)1293 851115, oliver.berrow@wildwoodpr.com; Brant Eckett, marketingový ředitel EMEA, Christie, +44 (0)118 977 8000, brant.eckett@christiedigital.com

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

Nizozemsko-elektronika-počítače-Christie

Category

PC, Internet, telecommunications, post service

Region

Europe, EU, NATO

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.